Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Navicat Mysql


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Mam problem z połączeniem się do Bazy Danych w Navicat... Wszystko zrobiłem poprawnie, tak jak pokazane jest na Tucie Pitbulla...

I dalej mam błąd 2003- Can't connect to MySQL server on (moje IP z hamachi z końcówka .100)(10060) Wie ktoś może w czym problem? 2dni z tym się pierdziele ... Serwer mam postawionych na według mnie najlepszych plikach od arymanikmpc .

t6wjg0.png http://www.petycjeonline.com/dragonball - Podpisz się, to Cię nic nie kosztuje, a wielu może ucieszyć ! :))
Opublikowano

1.Spróbój z Nomralnym IP

2.Zobacz czy dobrze wpisujesz hasło

3.Jak nadal nie to zmien hasło w VPC

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Zobacz, czy zapisały Ci się ustawienia po konfiguracji (chodzi o sysinstall).

Jest to serwer postawiony na twoim kompie?

Na kompie kolegi?

Dedyk? (coś pisałeś o hamachi, więc zakładam, że to odpada ;) )

Sprawdź, czy wpisałeś w port: 3306

 

Jeśli na kompie kolegi to podajesz jego normalna końcówkę, i na dodatek musi on odblokować w portmapie port: 3306.

65994253024037513199.png
Opublikowano

Server postawiony na moim kompie.

I za każdym razem jak wchodze w sysistall to tylko sie 3 tabelka zapisuje... Ta tabelka gdzie jest ip z .100 jest pusta a w Netmask 255.255.255.0 ...

Dlaczego? Robie wszystko jak jest napisane w Tutorialach ...

t6wjg0.png http://www.petycjeonline.com/dragonball - Podpisz się, to Cię nic nie kosztuje, a wielu może ucieszyć ! :))
Opublikowano

Tam trzeba po wpisaniu ip klikac enter a nie strzalke na dol/taba. I po wprowadzeniu ustawień wpisz

/etc/rc.d/netif restart

 

albo reboot ;)

 

wpisz ifconfig i sprawdz, czy sie zapisalo.

65994253024037513199.png
Opublikowano

Przybywam z Pomocą :D

 

A wiec:

W Navicat w preferencjach ustawiasz tak:

 

Host name/Ip adress: twoje ip hamachi z koncówką .100 np (5.43.143.100)

Port:3306

User name:root

Password:arymanik123

 

I wszystko gra Tralalala

:D

 

@A masz w VPC ustawione na karte hamachi?:)

Opublikowano

To nie wina hasła ( gdyby chodziło o hasło to by było using password:yes czy coś w tym stylu... )

Mam ustawione na hamachi. A i tak dalej nie łączy ... Nie wiem w czym problem ... Pare razy miałem priva i nic takiego mnie nie spotkało ...

t6wjg0.png http://www.petycjeonline.com/dragonball - Podpisz się, to Cię nic nie kosztuje, a wielu może ucieszyć ! :))
Opublikowano

Zaraz wszystko Wam napisze i Dam Edita ...

 

@Edit

de0: flags=8843<UP,BROADCAST,RUNNING,SIMPLEX,MULTICASTS> metric 0 mtu 1500

ether 00:00:00:00:00:00

inet 5.42.58.100 netmask 0xff00000 broadcast 5.255.255.255

media: Ethernet autoselect (100baseTX)

status: active

plip0: flags=108810<POINTPOINT,SIMPLEX,MULTICAST,NEEDSGIANT> metric 0 mtu 1500

lo0: flags=8049<UP,LOOPBACK,RUNNING,MULTICAST> metric 0 mtu 16384

inet6 fe80::1%lo0 prefixlen 64 scopeid 0x3

inet6 ::1 prefixlen 128

inet 127.0.0.1 netmask 0xff000000

 

 

Jeżeli jakiś błąd popełniłem to sory ...

t6wjg0.png http://www.petycjeonline.com/dragonball - Podpisz się, to Cię nic nie kosztuje, a wielu może ucieszyć ! :))
Opublikowano

Wszystko jest w porządku, tylko w tej:

ether 00:00:00:00:00:00

linijce coś nie gra, nie wiem niestety za co ta akurat odpowiada :/

65994253024037513199.png
Opublikowano

Server postawiony na moim kompie.

I za każdym razem jak wchodze w sysistall to tylko sie 3 tabelka zapisuje... Ta tabelka gdzie jest ip z .100 jest pusta a w Netmask 255.255.255.0 ...

Dlaczego? Robie wszystko jak jest napisane w Tutorialach ...

Jeżeli ci znika ta tabelka z IP z końcówką 100 to zjedź tabulatorem (TAB)

JESTEM FAJNY :D

ZBIERAM +

cooltext572507794.png

Opublikowano

Spróbuj reinstall plików. Moze to zadziala. Polecam pliki rain u mnie bardzo dobrze chodza. Link:

http://www.megaupload.com/?d=B9JZDLB0

JESTEM FAJNY :D

ZBIERAM +

cooltext572507794.png

Opublikowano

a uruchamia Ci sie baza na serwerze ? :)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Dużo osób ma ten problem , na pewno robisz jak trzeba możliwe że IP źle wpisujesz czy coś :

 

Connection Name : mt2

 

Host Name/IP Address : Spróbuj swoje lub z końcówką 100

 

Port : 3306

 

User Name : root chyba że inne pliki

 

Password : ja wypisuje byle jakie i zawsze działa ^^

 

Napisz mi co ci wyskoczy jak tak zrobisz >?

mpcuser.jpg

 

 

Opublikowano

Baza danych się wlącza.

 

 

@Konopnicka

To nic nie daje. Dalej ten sam błąd 2003 .... Tyle na tym forum hackerów, geniuszy informatycznych, osób, które mają swoje privy i założyciela tych plików które mam i NIKT nie zna odpowiedzi co jest nie tak?

Kiedy wpisuje ifconfig to chyba sie mi cale sysinstall kasuje. Próbowałem wejść drugi raz w sysinstall i tam tylko 1,2,3,4 są dobrze , w 5 jest pusto, a w 6 jest 255.255.255.0

WTF ?!

t6wjg0.png http://www.petycjeonline.com/dragonball - Podpisz się, to Cię nic nie kosztuje, a wielu może ucieszyć ! :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...