Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Project Blackout - Recenzja Mpcforum.Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Name: Project Blackout - Recenzja MPCforum.pl

Category: MPC Forum

Date Added: 02 luty 2011 - 23:08

Submitter: dudsonowa

Short Description: Niezatwierdzony

 

Project Blackout - Recenzja MPCforum.pl<br />PROWADZIMY NABÓR NA LEKTORÓW do grupy MPC Media Team. ; )<br /><br />Project Blackout to darmowy sieciowy FPS wydany przez niezbyt znaną firmę SG Interactive. Projektem zajmowało się japońskie studio Zepetto, do tej pory także obce graczom. Developer postawił na prostą rozgrywkę, mechanika gry jest bardzo podobna do tej, którą możemy obserwować w takich produkcjach jak War Rock czy Cross Fire. Za samą zabawę nie płacimy nic, aczkolwiek udostępniono możliwość wykupienia specjalnych udoskonaleń poprzez łatwy w obsłudze system płatności. Gracz może zamówić bonusy poprzez grę lub stronę internetową.<br /><br />Zapraszamy na www.mpcforum.pl

 

Wyświetl filmy

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Sam gram w Projekt BlackOut i niestety nie wyszło wam to najlepiej... Nie przestawiliście największych atutów gry.

Legenda
Opublikowano

Sam gram w Projekt BlackOut i niestety nie wyszło wam to najlepiej... Nie przestawiliście największych atutów gry.

 

To powiedz jakie są te największe atuty.

Nikt z MMT w tą grę za długo nie grał więc, nie mogliśmy "wszystkich" jej atutów wymienić.

Opublikowano

Ja gram już 2 tyg. , ale co z tego jak już recka wydana?

 

Atuty... Hmm... Może chodziło mu o atuty jakie posiadają mapy lub o demonstrację różnych typów broni [także bazooki etc.] .

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...