Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] Mygetto Vs Stempo


H@h@H@

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: MyGetto

Wyzywany: Stempo

Kategoria: Diss

Tematyka: Dowolna

Czas: 2 dni

weedv.png
Opublikowano

Nie będziesz wyjątkiem powiem Ci jak ogarniać ten temat,

bo to co reprezentujesz może służyć za szkolny referat,

nie chcę narzekać, ale nie klei Ci się wierszyk,

może zrobisz coś lepszego i zmienisz zawód - leszczyk!

głupoty przestań pieprzyć, jakiś ty najlepszy,

masz chujowy styl, marne flow i słabe teksty!

nie wiesz, że w ekstraklasie jest tylko miejsce dla najlepszych.

wyższy poziom rapu, którego Ty nigdy nie połapiesz,

niszczę Cię każdym wersem i zamieniasz się w papier,

chore reakcje, i związek chemicznej liryki,

pojebały Ci się styki, widać - masz talent elektryka,

Twój Rap to nie wypał, ja wychowany na klasykach

i przy bicie, mam taką jazdę, że układam Cię w rubika.

anonimowy faraonie, teraz nazywam Cię plebsem

bo każdym wersem, udowadniam Ci kim jestem

to bitem wypełniona przestrzeń, której Ty nigdy nie zdobędziesz

masz odbite moje znamię, chcesz podnosić się po klęsce?

bierz różaniec w swoje ręce i zaczynaj od modlitwy

jak tonący chwytaj brzytwy, nadchodzi Twoja chwila

pseudoraperku - wizerunek masz debila . Piona

weedv.png
Opublikowano

Ej czytaj uważnie, wlasnie leci lekcja pierwsza

nie pasuje? Wypierdalaj od mojego wiersza

Lekcja druga , piszesz diss, używaj pretekstów

mój rap jebie Cię w dupe i nie szukaj podtekstów

Papierowy chłopcze, nie wyleczysz tu kompleksów

powiem tobie po raz drugi, spierdalaj od moich tekstów

Anonimowy faraonie, nazywasz mnie plebsem ?

Spust z którego powstałeś, miał być zabezpieczonym kleksem

Więc powiedź mi teraz, kto jest niewypałem

jesteś sylwestrową wpadką ty i twój wyimaginowany talent

Chciałbyś mieć czarnego tate, miałbyś ten murzyński talent

chcesz być czarny ? Podpowiedź , wysmaruj się kałem

dopierdalasz się do moich tekstów, teraz popieram aborcje

mówie Ci jesteś niewypałem, robie twoich rymów autopsje

powiedź mi proszę czym jest chemiczna liryka

epitetów, nie dobierasz, zarknij ryjem do słownika

chciałbyś być groźny, poważny, profesionalny

jak wyżej, robie Ci znowu pogrom analny

sprowadzam Cię na ziemie, mimo, że amator

zjadam Cię tym tekstem, makabrycznie jak aligator

Opublikowano

Dwa Dobre Dissy ale lepszy jest Stemp ;)

 

Głos na Stempa

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Stempo. "H@H@H@" mozesz mi wyjasnic co to znaczy "bicie" czy chodziło CI o Bicie Serca ? ^^

 

QeeL chodzi o "bit" czyli taki podkład muzyczny :D

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Jak dla mnie Stempo był lepszy

Mój Nick w Cs : ( I ) HaVe ( SkiLL )

 

Mój Nick w Mt2 : Woj : YaoSheng | Ninja : OwnedPL

 

Posty :

10 [v]

20 [v]

30 [v]

50 [x]

75 [x]

100 [x]

150 [x]

200 [x]

500 [x]

1000 [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...