Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawa wyglada tak :

trzeba stworzyc sweetaśne party.... tyle ze sa ale....

Możliwośći : gracz 1; 4 konta, sbot; Wymagania : 1 str chin 1 int chin 1 str eu 1 int eu

Możliwości : gracz 2; 4 konta, ibot ; Wymagania : Niesprecyzowane

 

Jezeli ktoś wpadnie na jakąs genialną kombinacje postaci... Warto czasami sie pośmiać, uwzględnie każda odpowiedz - nawet " lubie placki"

 

 

Thx z góry za pomysły

Opublikowano

Euro pt bez clerica to bezsens. No chyba, że wizz/cler to jeszcze pół biedy. 1 Warrior do lurowania starczy, bo ma wystarczające skille 'nawołujące' ale w porywach może być dwóch. I bankowo dwóch clericów, bo party krótko mowiąc zdechnie bardzo szybko.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

lolałem się przy propozycji 2 clerów xD

To tak:

lvling pt #1

1x warlock/cler

1x warrior/cler

1x cleric/xxx

2xbard/cleric

3xwizard/cleric

 

Nie wiem co wy macie to warlocków, ale mam na 81 takie party i bez debuffów locka z npc itd. walą po 3x5,5k z frozen spear a z nimi (full debuffed pt giant) po ~9k+ To chyba jednak jest różnica ?

 

lvling pt #2

to samo co up tylko zamiast warlocka warrior tj

2xwarrior/cler

2xbard/cler

1xcler

3xwiz

 

To party nigdy nie padnie. No nie ma h*ja... Nawet mobki po 8-9lvli wyższe można walić (bez LT ofc.)

Warriorzy nabuffują wizów na maksa i jeszcze na clera zostanie :D

 

GB party #różnica 4-5lvli

5x wiz/bard

2x bard

1x cler

 

Nie padamy, dużo zabijamy :)

 

GB party #różnica 6-7+

7xwiz/bard

1xwiz/cler

 

Same here.

 

Chyba tyle jak coś mi przyjdzie do głowy to napiszę nowego posta żeby sobie ponabijać, bo edytować nie lubię.

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Gratuluje, wszystkim wypowiadającym się w tym temacie... nikt z was nie umie czytać

 

Wymagania gracza pierwszego : 1 str chin 1 int chin 1 str eu 1 int eu

 

Chciałbym rownież zwrócic uwage, ze ibot nie potrafi bufować innych.

Opublikowano

zamiast 1 wiza dajesz nukera i zamiast 1 warriora (wtedy wariant z warlockiem odpada) dajesz bowera. Fajnie.

Nie umie ? może pora zmienić bota hmm ? bez pt buffingu to nie widzę sensu T_T na bless spellu i earth fence daleko nie zajedziesz... już lepiej je boć oddzielnie, bo popadają...

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

po co aż w 2 clerów?1 wystarczy

Jak sie jeden bless skończy a mobki będą nadal górować nad tymi twoimi zajebistymi wizzami to masz 2 blessa od drugiego clera.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...