Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Haxball - Wieczór Z Mpc?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo. Niedawno organizowałem turniej na mpc właśnie w tej grze. Niestety nie wypalił, bo nikomu się nie chciało grać. Znudzony środowym wieczorem pomyślałem, że można pograć z innymi userami mpc i trochę się pośmiać. Mile widziany jest każdy, ale to od was zależy czy załapiecie się na slota (chociaż nie wyobrażam sobie jakiegoś tłumu). Pokój postaramy się założyć jak najszybciej, ale szukamy dobrego hosta. Jeżeli znajdzie się ktoś z dobrym internetem - niech zagada na gg (13781622). Link do pokoju wrzucę od razu po założeniu, więc czekajcie cierpliwie i co jakiś czas odświeżajcie temat ;).

 

#edit

 

Linków szukajcie na końcu tematu, w nowych postach. Jeżeli nie ma żadnego świeżego - załóżcie sami lub poczekajcie ;)

Opublikowano

Mile widziany jest każdy, ale to od was zależy czy załapiecie się na slota (chociaż nie wyobrażam sobie jakiegoś tłumu).

 

 

Nie wcale, w pewnym momencie bylo chyba 15 osob, i lagi jak w paincie.

 

Fajnie sie gralo, jeszcze lepiej gadalo ;) Szkoda ze mam glupia siostre i musialem spadac. Mam nadzieje ze jutro tez pogramy ;)

Opublikowano

Wyszedłem na chwilę i już się posypało wszystko. Mieliśmy nawet 14 osób i ciągle prawie pełny serwer. Dobra beka, dzięki za grę. Jutro też można coś poklepać.

Opublikowano

Saltaz podkręcony procek

Smerf faulował

Owned campił

Mateq na bramce

 

wkurzaja mnie takie noby ale to zmienia sytuacji że ja byłem królem białej pixelowej piłki

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

WBIJAC

 

http://www.mpcforum.pl/mpcball/?roomid=c356f787429d734fa801d18f5303c78685c37b114c8bf0c0f085de423769c47f&pass=1

 

HASŁO : MPC

no siema

Opublikowano

Mój internet zaczął odmawiać posłuszeństwa, jak się na mój serwer wpierdoliło 15 osób. :<

 

@Robimy zrzutę na dedyka i stawiamy serwer haxball'a ;o

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/mpcball/?roomid=8b2889cf98a6d2ec98870129a72e5f4325ed7798721433b02a8a40422af391ac&pass=1

hasło : lol987

 

Ja jestem AFK bo się uczę ale wy możecie grać :)

 

Pokój działa, tylko Start pyknij ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...