Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam Pomysł Na pierwszego polkiego PRV


23111983

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ludziska !!!

 

Jest sprawa szukam ludzi zdolnych i ktorzy maja ochote Na dobra zabawe!!

 

Niestety nie mam pojecia jak zrobic privata 2m albo dekarona nvm!

Czy moze ktos mi pomodz to zrobic mam mozliwosci do tego ale nietety nie wiem nawet od czego zaczac!!

 

Prosze o pomoc No i jesli ktos ma ochote to Mozemy Postawic server razem!!

Opublikowano

na poczaek chce zrobic zeb byl tylko dostepny dla mnie a puzjiej jesli bedzie wszystko chodzilo w miare ok to zrobie dostepny dla innych ludzi.

przeciesz nie wedam kasy w ciemno!!

Opublikowano
Są w ogóle dostępne pliki serwerowe 2moons ?

tak sa, lecz jeszcze trwaja prace nad unbug them, niektore privy juz wystartowaly i recznie lataja bugi

2006-2010

Opublikowano

Kupel zrobil kedys wlasnego prv na wlasnym kompie ! dla wlasnych porzeb jak mi sie to uda to zainwestuje w server i Puscimy na neta !!

 

 

Czy ktos potrafi to wytlumaczyc co i jak pokolei??

×
×
  • Dodaj nową pozycję...