Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Em2- Nie DziałA Na Freetime/Fb Od Mrowadska Się WyłąCza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, pobrałem najnowszą wersję em2 z oficjalnej strony, wchodze na em o 7:45, pisze mi ze mam jeszcze 15min freetime-u, okej, biore start, wybieram metin2client.bin, metek się odpala, ale nie ma "chwilowego laga", którego miałem zawsze przy odpalaniu (przed formatem). Wydawało mi się że to normalne, ale zalogowałem się i nic. Nie ma żadnego okienka em. Zero. Co zrobić, żeby em działało??

Teraz 2 sprawa. Pobrałem fishbota od mrowadska, wszystko ładnie działa, problem w tym że gdy zostawiłem go na nockę, rano okazało sie że oba fishboty się wyłączyły, a sądząc po liczbie ryb maxymalnie po godzinie, od zostawienia. Co mogę zrobić??

EDIT na em2 po zalogowaniu wywala błąd hs (detected game hack) Za pomoc +/- i 5

NosTale.PL po długiej przerwie wracamy ponownie. :)

Opublikowano

Jeszcze raz zainstaluj.

Albo gdy się logujesz nie wchodź na firefoxa tylko czekaj aż się zalogujesz.

Może tak być że em2 odpali ci się w przeglądarce ;o

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Jeszcze raz zainstaluj.

Albo gdy się logujesz nie wchodź na firefoxa tylko czekaj aż się zalogujesz.

Może tak być że em2 odpali ci się w przeglądarce ;o

Dalej nic... teraz wywala mi błąd hs (napisałem w 1 poście)

Masz + za checi

... Prosze o pomoc :/

NosTale.PL po długiej przerwie wracamy ponownie. :)

Opublikowano (edytowane)

Pomorzecie? :\

 

// nie pisz postów jeden pod drugim.

temat możesz odświeżyć po 24 godzinach.

Edytowane przez M@niek

NosTale.PL po długiej przerwie wracamy ponownie. :)

Opublikowano

refresh

 

bez nowego tematu: hs wykrył em2 (detected game hack). Jaka jest szansa na dostanie bana?

NosTale.PL po długiej przerwie wracamy ponownie. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...