Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

K1 Gold W Marketplace + Niespodzianka Od G1


dobii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podoba mi się to i myślę, że sprawie sobie taką k1-nke. I myślę, że G1 w ramach rekompensaty za takie hackerstwo ( oczywiście z szacunkiem dla hackerów, którzy nie jadą na OPK I SJ) kopsnie jakieś premki osobą, które coś od nich zakupili. Bo nie wiem czy żaląc się czy chwaląc przyznam się, że za cholere nie umiem robić darmowych G1c i pkt na playspan i wydałem już na warrock'a sporą sumkę, a najwięcej to właśnie w okresie ostatnich 4 tygodni. ;/

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jeśli kupisz K1 Gold to na następny tydzień sprawdź czy nie dostałeś Reatail Box jesli tak wygrałeś jakiegoś retaila

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd :) K1_Gold jest zupełnie inną sprawą. Retail Boxa dostają wylosowani ludzie :)

 

G1 wysyła takie paczki:

http://img253.images...31204743501.jpg

 

Możliwość że wygra je ktoś z Polski jest z pewnością znikoma, no ale cóż warto oczekiwać ;) Tu macie topic o tym:

http://forums.gamers...howtopic=120870

 

A retail box był już dostępny, kosztował $29.95 teraz można go dostać za darmo. Już wtedy były dołączone do niego retaile i premki:

http://www.gamersfir...om/clanwarfare/

piotrek23.jpg
Opublikowano

ja myslalem ze sie kodzik retail dostaje a nie retail box. A co oprocz koda z retailem tam jeszcze jest

"RAP TO NIE BIZNES, RAP TO DROGA, MY DZIECI PRZEZNACZENIA IDZIEMY W IMIE BOGA!"

Opublikowano

Nie wprowadzaj ludzi w błąd :) K1_Gold jest zupełnie inną sprawą. Retail Boxa dostają wylosowani ludzie :)

 

G1 wysyła takie paczki:

http://img253.images...31204743501.jpg

 

Możliwość że wygra je ktoś z Polski jest z pewnością znikoma, no ale cóż warto oczekiwać ;) Tu macie topic o tym:

http://forums.gamers...howtopic=120870

 

A retail box był już dostępny, kosztował $29.95 teraz można go dostać za darmo. Już wtedy były dołączone do niego retaile i premki:

http://www.gamersfir...om/clanwarfare/

 

w tym 2 o topicu to sam spam nie warto czytac...

 

w tym o retailu co dales link to jakis filmik tylko i to nie jest zwiazane retailem tylko jakimis clanami

 

a jak niby dalo sie juz kupic retaile to niby gdzie?

Opublikowano

Idę zaraz po PSC i kupuje k1 gold:D

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

w tym 2 o topicu to sam spam nie warto czytac...

 

w tym o retailu co dales link to jakis filmik tylko i to nie jest zwiazane retailem tylko jakimis clanami

 

a jak niby dalo sie juz kupic retaile to niby gdzie?

 

Nazwe Cię idiotą. Clan Warfare to ten właśnie Box który zwie się i tu uwaga wytężenie dla Twego mózgu "Clan Warfare"! i w nim prócz samej gry zawarte są promokody, kapiszi? Nie jest tam sam spam, tylko ludzie pokazują swoje Boxy (i tu uważaj znów wytężenie dla Twych szarych komórek) której zostały rozlosowane poprzez G1 wśród graczy Warrocka. I póki co nie da się kupić tego Boxa chodź na stronie głównej jest napisane że będzie on dostępny w cenie którą podałem kilka postów wyżej.

piotrek23.jpg
Opublikowano

RMCF1902 - czy nazwanie kogoś idiotą jest czymś dla niego obraźliwym? Ja tylko określam status człowieka w danej chwili ;)

 

tak jest to obraźliwe.. ja zaraz mogę określić twój status.... RMCF1902

piotrek23.jpg
Opublikowano
RMCF1902 - czy nazwanie kogoś idiotą jest czymś dla niego obraźliwym? Ja tylko określam status człowieka w danej chwili ;)

 

tak jest to obraźliwe.. ja zaraz mogę określić twój status.... RMCF1902

 

W takim razie Proszę, określ go.

 

oczywiście warn za double post widać nie czytałeś regulaminu... RMCF1902

piotrek23.jpg
Opublikowano

@up

to juz jest offtopic - spam a spam = 5/10 % xD

@top

TO TRZEBA KUpic te k1 gold zeby miec jakas szanse czy nie ? chodzi mi o zdobycie retaila ...

Opublikowano

@up

to juz jest offtopic - spam a spam = 5/10 % xD

@top

TO TRZEBA KUpic te k1 gold zeby miec jakas szanse czy nie ? chodzi mi o zdobycie retaila ...

 

Za wydanie kredytów G1 również można dostać, np medic_kit_2 czy famasa. :) Trzeba wydać dużo G1 i mieć szczęście w losowaniu ;) A co do drugiej opcji, to niedługo można będzie kupić Boxa z grą i tam kody premium będą i jeden retail i darmowe bronie na 30 dni, a teraz G1 rozdaje i można zostać wylosowanym, sprawdzaj swój e-mail ;)

piotrek23.jpg
Opublikowano

według mnie k1 gold powinien być na 3 5 i 8 slot :angry: 2 razy droższy od zwykłego powinien być na 3 5 i 8 dla meda i enga na enga szczególnie bo med ma 2 dobre bronie na 8 a eng tylko 1

nowe acc strielock275!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...