Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]bota oddającego expa na gildie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam ExpBota "ExpIsEasy" bot naprawdę fajnie expi ale mam pytanko.

Chciabym ustawić bota na nocke w imcha.

Lecz nie chce by postać wbila lvl....

Najlepszym sposobem jest oddawanie expa na gildie i tu moje pytanie czy jest taki bot?

Jeśli jest podeślijcie linka ;p

 

 

PS.

Szukalem na forum tego 2godz i nie znalazlem...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie napisałes czy na pl'a czy na priva...

Masz tu parę faktów:

1.Jesteś na internecie

2.jesteś na moim profilu

3.czytasz

5.nie zauważyłeś że nie ma punktu nr 4.

6.Właśnie to sprawdzasz

7.Śmiejesz się

Moje tuty : Wait hack na pl'a

Jeśli pomogłem i uważasz, że pączki są zajebiste daj + :P

Opublikowano

pomysl, na jakim privie bylby potrzebny drop na bocie do m3 do dropienia broni 30lv... no chyba to oczywiste ze na PL

 

@co do pytania autora, to szczerze powiem, że nie widzialem nigdzie czegos takiego

 

@PS@

nie wiem czy takie cos by dzialalo, ale jak np masz dropa 15lv, to moglbys 2 postac zostawic obok na noc max 45lv dac PT i na poziom, nie wiem jak z dropem, ale exp bedzie o wiele wolniej leciec niz bez pt, moze to nie jest doskonale rozwiazanie, ale zawsze cos ;p

 

@EDIT: jakbys znalazl takiego bota czy cos, to wyslij mi tez, bo sam bym potrzebowal ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...