Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto Przetłumaczy Event Bo Nie Ma Go W Temacie Event


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też nie mogę przetłumaczyć ;/

Przyłańczam się do pytania ...

A co do tematu to event ciekawy :D

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

więc tak w 1. chodzi o to ,że za 1000 tych archiwmedes dostajemy ten klucz do czarnych skrzynek potem za 2000 pkt dostajemy skrzynke z której dropią bronie na 7 30 i tak dalej dni a za 3000 dostajemy skrzynke siąteczną 2. chodzi o medale wzależnosci jaki medal dostaniesz od najsłabszego do najleprzego stajesz itemy za najsłabszy gp dostajesz a za najleprzy dostajesz skrzynke z której dropią specialiści 3. chodzi o to że jak kupisz elite modelatora za zł na 30 dni to dostaniesz pp-19 na 30 dni 4.chodzi oto ,że jak dostanjesz 10 medlai to masz m416 cqb na 30 dni i boonus exp i gp 100%

sygnaturatooshort22.png

 

Zbieram ------

Opublikowano

Mamy internetowego systemu realizacji i widzimy dużo żołnierzy zajęty znakowania tych medali na mundury jak dotąd każdy poszedł trzeba kopać, aby uatrakcyjnić masz cae zwiększenia zorganizowaliśmy pomoc naszych żołnierzy coraz bardziej rozpalony za jeden krok w realizacji tych medali trzeba kopać sprawdź poniżej więcej szczegółów

Opublikowano

Mamy internetowego systemu realizacji i widzimy dużo żołnierzy zajęty znakowania tych medali na mundury jak dotąd każdy poszedł trzeba kopać, aby uatrakcyjnić masz cae zwiększenia zorganizowaliśmy pomoc naszych żołnierzy coraz bardziej rozpalony za jeden krok w realizacji tych medali trzeba kopać sprawdź poniżej więcej szczegółów

fajne google tłumacz

sygnaturatooshort22.png

 

Zbieram ------

Opublikowano

więc tak w 1. chodzi o to ,że za 1000 tych archiwmedes dostajemy ten klucz do czarnych skrzynek potem za 2000 pkt dostajemy skrzynke z której dropią bronie na 7 30 i tak dalej dni a za 3000 dostajemy skrzynke siąteczną 2. chodzi o medale wzależnosci jaki medal dostaniesz od najsłabszego do najleprzego stajesz itemy za najsłabszy gp dostajesz a za najleprzy dostajesz skrzynke z której dropią specialiści 3. chodzi o to że jak kupisz elite modelatora za zł na 30 dni to dostaniesz pp-19 na 30 dni 4.chodzi oto ,że jak dostanjesz 10 medlai to masz m416 cqb na 30 dni i boonus exp i gp 100%

 

A co to???

minusy.png

Opublikowano

Proszę ludzie możecie tak nie spamować ?

 

za archiwmedes dostaje się medale

aby to sprawdzić otwierasz swój profil w grze 2x kilikasz na nick i tam masz zakładkę z tym

i wszystko opisane . A tu znajdziesz to przetłumaczone //

 

To jest ukryta treść, proszę

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Eventy będą przetłumaczone najpóźniej do 18:00.

Możliwe, że Omek szybciej uzupełni informacje, ja będę miał czas dopiero po 17.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...