Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak napisać ticketa żeby mi odblokowali konto?


keli23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak napisać ticketa żeby mi odblokowali konto?Nick mam Kali87

POWRÓCIŁEM NA FORUM!!!!!!
Opublikowano

jak masz prem , to moga cie odbanowac ,ale nie muszą . Jak nie miałes /masz premki to BB acc;/

Opublikowano

Najpierw powiedz, czy bana dostałeś za hackowanie czy po prostu^^ Jeśli niesłusznie zostałeś zbanowany powinni Ci odblokować, jeśli hackowałeś powiedz Baj Baj Ac ;p

Opublikowano

Jeśli hakowałes to już masz po koncie ... A tak wogóle to masz raport za złamanie regulaminu działu pomoc techniczna . W topicu daje się [GRA] albo [HAX]

Jeśli ci pomogłem daj 5* lub miły komentarz :)

imgphp.png

Opublikowano

@UP

Wow znalazł się człowiek co się dostosował ...

@TOpic

napisz ze miałes wirusa/bład gry to ci unbaned a jak cheat to BB Acc;/

Opublikowano

@ALL

ktos mi raz wszedl na konto kilka tygodni temu i ja po jakich tam probach zalogowalem sie i juz mi wyszedl komunikat ze ban ale ja ni wiem za co.

POWRÓCIŁEM NA FORUM!!!!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...