Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie | Szukam] Nazi Zombies, Chętni Zawsze 24/7


Reap3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

zapewne wszystkie osoby grające w Nazi Zombies wiedzą jak ciężko umówić się na jakąś porządną rozgrywkę mając do dyspozycji wyłącznie czat i listę znajomych w grze, dlatego w celu ułatwienia wszystkim fanom tego trybu gry zakładam Grupę na Xfire wyłącznie dla polskich graczy.

Zachęcam Was do dołączenia, a osoby nie posiadające jeszcze XF do założenia konta, gdyż z pewnością szybko się przekonacie jakie jest to ułatwienie w świecie gier.

 

Wymagania:

- kultura osobista

- gra zespołowa (tj. nie kradnięcie punktów na początku, nie żałowanie punktów na odblokowywanie mapy itp. itd.)

- nie używanie cheatów

- komunikatywność (mile widziany mikrofon i zainstalowany TS3)

- wersja 1.7,oryginalna gra

 

 

Kontakt:

XF: freeman1990pl

XF: dudi14

Profil w grze: freeman1990

Profil w grze: ReaperRzr

 

Adres grupy: http://www.xfire.com/communities/polishzombie/

238626.jpg]
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czy do tego jest wymagana pełna wersja gry? gdyż ja mam piracką wersje z pirackim CD-Keyem a chce pograć sobie, i mam problem więc tak to jest,

wpisuje connect ip serwera daje enter i sie konsola wyłącza i tak w kółko

514590.png[/url]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...