Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skarga - Kradzież Terenu - Zburzenie Konstrukcji


.Raven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Razem z kolegą za moim domem postawiliśmy konstrukcje domku dla niego. Prosiliśmy o Cuboida jednego z adminów, ale nie odpowiedział to postawiłem plakietke i objąłem ją lwc -c private (kolega nie umiał to ja to zrobiłem). Specjalnie zrobiłem sobie screena i zostawiłem działkę. Niestety kolega musiał wyjść na godzinkę, ale skoro jest plakietka to nie ma co się bać. Poszedłem na 20 minut z gry. Wracam i patrzę, a Redoundo zniszczył konstrukcję z piasku i postawił tam swój dom. Mam screeny.

 

Przed: 00510617920129854656_thumb.jpg

 

Po: 24458167555035697161_thumb.jpg

 

Jeszcze kolega upierał się, że ma to gdzieś i szybko krzyczał z Capslockiem o Cuboida, by być 'nietykalnym'.

 

Gracz dopuścił się kradzieży plakietki, działki oraz zniszczenia konstrukcji!

Opublikowano

Oczywiście dopisuję się pod skargą, nie dość że olał plakietkę, na której było wszystko opisane to jeszcze zaczął się tam rozbudowywać...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...