Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] PrzetłUmaczenie Zmieniacza BonóW


Piteruum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to zmieniacz bonow. Nie znam jezyka niemieckiego wiec nie moge przetlumaczyc ale moze ktos da rade i to rozpracuje.

 

 

 

By Padmak.

Opublikowano

Przetłumaczyłem i coś takiego jest:

 

Teraz Nowość: Web Site pod padmak.tk

 

Tutorial:

- Rozpakuj ściągnięte archiwum

- Dll Injector przez Padmak start

- jest na następujące okno (wszystkie zrzuty ekranu mogą się różnić od wersji):

injector.png

- Idź do biblioteki DLL Szukaj

- Wybierz dostarczone DLL w archiwum:

oeffnendialog.png

- Ustaw Jeśli serwer nie ma na liście, która zostanie prawdopodobnie częstszym przypadkiem, po prostu sprawdzić "Zaawansowane(Inject)" i wklej w polu tekstowym wpisz nazwę procesu Metin2 (tutorial do padmak.tk na mojej stronie lub w pliku wideo)

 

- No, albo serwer z listy lub zmienić nazwę procesu na serwerze. Teraz po prostu zacząć Metin2

- Po Metin2 jest połatany i jesteś na ekranie logowania, naciśnij "wstrzyknięcie"

Najlepiej, teraz pojawia się następujące okno:

screenshot.png

Jeśli okno się nie pojawi, nie może być z różnych powodów

 

1. Wtryskiwacz jest jeszcze "Waiting for"

- Upewnij się, że nazwa procesu jest prawidłowy, jeśli serwer ma wpływ na liście, proszę znaleźć nazwę sam proces

 

2. Jest to błąd "MSVCR100.dll nie znaleziono pliku" lub "Nie znaleziono pliku MSVCP100.dll" (komunikaty o błędach w skrócie, po prostu wiem, że niestety nie tylko)

- Visual C + + Redistributable download x86, na przykład, stąd:

Szczegóły pobierania: Microsoft Visual C + + 2010 Redistributable Package (x86)

 

3. Wystąpił błąd "punktu wejścia procedury nie znaleziono ...."

- Usuń pliki z folderu Metin2 I z listy Przełączniki - Jeśli obecne, i MSVCR100.dll MSVCP100.dll

 

4. Wtryskiwacz jest "udany", ale nie ma okna na Switcher

- Podobnie, gdy VisualC + + Redistributable download x86, na przykład, stąd:

Szczegóły pobierania: Microsoft Visual C + + 2010 Redistributable Package (x86)

 

WAŻNE: muszę boty do następnego (i switch) następujące informacje (proszę o wysłanie PM do mnie)

 

Nazwa serwera

Otoczenie w Switcher (np. 2010s klienta)

ewentualnie jeszcze Shield Hack Tak / Nie

 

Piszę

Spamt mnie słusznie, że nie możecie ^ ^

 

5. Kliknij na "Start", ale Metin2 nic się nie dzieje lub zawiesza?

- Gdy wszystkie ustawienia w "Wybrane serwera:" spróbuj, jeśli on będzie zawsze wywala jeszcze o kontakt

 

Dalej w tekście:

 

- Aby rozpocząć MUSI być w co najmniej jednej dziedzinie (a także premii i wartości)

- Bonusy bez jego wartość zostanie

- Wartości są podane bez żadnych innych znaków, więc podlegać takim z DSS dla 30 + lub -20 zestaw

- Zegar jest "fabryką" ustawić optymalnie 1000ms nie są ani zbyt dużo, ani za wolno

Ale jeśli niecierpliwy współczesnej nie masz ochoty czekać tak długo, wartość ta może być zmniejszona, jak

Wartość spada do minimum 500 ms, z których po prostu nie mogę zapewnić, że nie jest wartością überswitcht

- Przedmiot jest teraz na 1. Lie powyżej następnej stronie spis

- Naciśnij przycisk Start,

 

Mały poradnik do kolejnych nabywcy:

- Sklep czynny do przełączników (musi być otwarty przez cały czas)

- Niestety, nie można używać na wszystkich serwerach (Prosimy przesyłać serwera nazw, gdy użył następujących ustawień: dla 2008er klienta aktualizacja, aktualizacja klienta 2010s, 2010s innego klienta, w komentarzach poniżej)

 

Video Tutorial:

http://www.youtube.com/watch?v=JVdMz_DBEhQ&feature=player_embedded

 

EDGMT2 GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Zmiany:

 

Kod:

 

Downloads bisher: 521

Datum: 16.12.10

- Kleiner Bugfix, ID von Doppel Yang/Gegenstände/EXP waren falsch (*grml* @ Crossie ;) )

Datum: 17.12.10

- Großer Bugfix, ein paar Zeilen waren schlicht an falschen Stellen, falsches Auslesen und so weiter

- Getestet gehen im Moment: XtremeMt2, NewWorld3, Ironju2

- Verschiedene Mirror eingefügt

Ab jetzt mit Versionsnummer:

Version 1.0.0:

- Riesenbugfix, MemoryRead gefixt, Alle Boni werden erkannt, auch TP

- Kleinere Performancearbeiten/Verbesserungen

Version 1.1.0:

- Verbesserungen

- Neue Server hinzugefügt

Version 1.1.1:

- Kleiner Bugfix, nun SOLLTE er aufhören zu switchen (*hoff*)

- Eigener Injector ^.^

Version 1.1.2:

- Messagebox zur Information eingebaut :>

Version 1.2:

- Alternativboni eingebaut

- Neuer Style

- Neue Riesen-Videoanleitung

- Switcher nun "beendbar"

- Keine verschiedene Server mehr, sondern nur noch verschiedene Clients

Version 1.3:

- Relogger NICHT eingebaut, NUR die Elemente, ist noch deaktiviert da er NICHT geht!!!!!!

- Nachkäufer eingebaut

- Kleine Verbesserungen

- Mod. 2010er Client eingebaut, z.B. 2Good4Name

- Noch ein 2010er Client, diesmal z.B. für FinalMT2

Version 1.4:

- Anzahl der Boni rausgenommen

- HOMEPAGE

- Bugfixes

- Riesen Performancefix (Code ca 30% kleiner oO)

Version 1.4.1:

- eDg geht nun! (2010er #4 auswählen)

 

 

Download:

Bonusswitcher by Padmak © v1.4.1 (XP)

Bonusswitcher by Padmak © v1.4.1 (Vista-7)

Padmak.tk/

 

Treść pochodzi z elitepvpers.de

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/912998-hidden-bonusswitcher-padmak-pserver-neu.html

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

@Up

A no racja sorka ^^

Myślałem ze stronkę a co do stronki to translate i go ^^

Sorka ale zobaczę co da się zrobić

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

Dzieki chlopaki to moze byc przelom ^^.

W sumie przetlumaczyc przez translator tez moglem ale chce cos zrozumiec a nie sie domyslac.

Czekam na rezultaty. :rolleyes:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ja już na swój użytek przetłumaczyłem Niesety nie udostepnie bo itemy z dobrymi bonami pojda w dól i to sie odbije na moim zarobku ;P

Powodzenia autorze !

To po co sie wypowiadasz, nie znasz zasady?

Masz Hacka to go udostepnij..

Moze inny czlowiek normalny przetlumaczy lub chociaz rozpracuje jak uzywac.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Refresh.

Ludzie przeciez dzieki temu mielibyscie bony jakie chcecie..

Wystarczy rozpracowac jak dziala..Zmienic jeden plik aby metin byl po niemiecku i zmieniac bony..

Opublikowano

Ja mam program do zmieniania bonów i całkiem po polsku tylko nie pamiętam od kogo :D Od Bambus3k jest to GameMasterPanel II

 

Download

http://www.speedyshare.com/files/27011042/GameMasterPanelII.rar

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c542e772090c6201b5d8109462d211a687efe76c75a2def5c3e2f7c8d5e69d7d-1298362338

 

Licze na + i 5

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Jakas obsluga?

Jezeli wpisze ze ma wejsc 10 ludzie na 1 miejscu, a wejdzie na 3 przestanie zmieniac?

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...