Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Metinlove.It Sposób Na Łatwe Yangi


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem że przy zabiciu gostka z innego królestwa dostajemy 250k

Więc robimy drugie konto, w innym królestwie niż mamy te swoje

Idziemy naszą główną postacią do królestwa gdzie znajduje się nasza Nowa postać

Zabijamy ją, dostajemy 250k

Wstajemy postacią zabitą, zabijamy ponownie główną postacią

I tak w kółko

 

 

250k dostajemy nie zależnie od lvl Głównej postaci jak i tej drugiej w innym królestwie ;)

Mogą to być zarówno dwie postacie po 1 lvl jak i jedna z 99 a druga z 1

Opublikowano

Łap +, ale ja wolę v2, szybciej.. A o dt nie wspomnę. ; )

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

WOW..

 

Super sposób na zarobek ;)

 

250k i w ciągu minuty można zabić około 6-7 razy

 

60sekund=2kk

10minut=20kk

100minut=200kk

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

WOW..

 

Super sposób na zarobek ;)

 

250k i w ciągu minuty można zabić około 6-7 razy

 

60sekund=2kk

10minut=20kk

100minut=200kk

 

 

Dokładnie wstaje sie co 8 sekund, czyli w ciągu minuty bedzie 7 razy ;), dobre wyliczyłeś :D

Opublikowano

dobry sposób, zrób sb z 5 postaci, serverinfo lub spol, i na kmr modzie auto revive'erem. 5 kont + szybkie zabijanie i automatyczne wstawanie = ok. 8-9kk na minute. :)

 

pozdrawiam.

bearsjw.jpg

Sygnatura wykonana przez Mephisto1994. Dziękuję.

 

35868u.gif29476.png

Jebutnij

delete.png. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Up hehehe... weź trochę poczytaj jak umiesz... tak wejdź na PL i zarabiaj tak bez końca <_< ... TY w ogóle grałeś kiedyś na PL'u ???

Opublikowano

Co to jest za metek ? Macie może jakieś spol albo coś ?

 

Do jakiego metka wrzucić spol ? Bo do 2008 n ie działa mi coś! |Polecą ++

Opublikowano

Sposób zajebisty na szybki zarobek wielkie thx + dla ciebie :P

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Może i fajny zarobek ;PP Ale ja wole wpaść swoim daggiem na inne królestwo i po kolei :D wybijamy szybciej niż musielibyśmy wstawać co 8 sec czy co tam jeszcze albo po prostu jak ktoś up napisał DT !! ;d

 

Ale poradnik jak najbardziej ! Nie ma lipy ;> Pozdro +

zbyt duża sygna

 

 

 

DMG NA PL PÓKI DZIAŁA ;X

 

Messy_girl.gif

Podoba się :D +

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...