Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zwiększyć zadawane obrażenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam gram na serwerze Extreme S2 i mam takie pytanie Jakie musze miec bony Zeby wiecej walic mam woja body Dobre eq cale 15% na woji i Wale 1k Z wira jak sie jeszce polepszyc ?

Opublikowano

Najważniejszymi czynnikami są: Dobra broń +9 z kd +(?) - Nie wiem jaki jest tam maxymalny + na tym serwie. Dalej 6 7 bon na daną klasę, dużo na pół ludzi, krytyka i przeszywki.

 

To by było na tyle.

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Bron +9 - 12 siła , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Broń +9 - 12 siła , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Hełm - 10% ludzi, 5+% trucia, jakiś abs na magie, np 15% magia

 

Zbroja +9 - HP 2k lub 1,5K ,abs na dwuręczną/magię/miecze/sztylety

 

Tarcza +9 - 10% ludzi, nno, siła 12 , szansa na odbicie/

 

Kolce - 10%ludzi i abs dwuręka/miecze/sztylety

 

Bransy z nieb ++9 - HP 2k-1,5K 10% ludzi i abs na magie

 

Naszyjnika z nieb +9 - HP 2k-1,5K i abs,abs na magię/dwureke/miecze/sztylety

 

Buty na 59 +9 - HP i abs sztylety/dwureka/miecze/kryt

 

6 i 7 bon to +atak(50-80 nie wiem ile jest na serwer) i 15% na klasę

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

@3xUP: jmu chodzi, że w każdym itemie ma po 15% na woja.

 

@topic: dużo na ludzi, przeszywka (omija abs!), krytyk, coś na siłe no i oczywiście na dana klase.

bearsjw.jpg

Sygnatura wykonana przez Mephisto1994. Dziękuję.

 

35868u.gif29476.png

Jebutnij

delete.png. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...