Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wszystkie Informacje Dla Tych Poczatkujacych I Zaawansowanych ! Czyli Jak Zaczac Gre W Metina + Przydatne Tutki , Hacki Itp


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Uzytkownikow

 

Postanowilem zrobic temat w ktorym umieszcze informacje na temat gry

:) . Na pewno zastanawiasz sie co ciekawego sie w nim znajdzie ? , a wiec tak :

 

- Jak rozpoczac gre w metina

- Jak skutecznie zarobic yangi na swoje wymarzone EQ

- Spis dzialajacych Fishbotow na PL

- Spis dzialajacych Multihackow na PL

- Jak rozdac poprawnie Umiejetnosci/Statusy naszej postaci

- Jak zdobyc za darmo Smocze Monety

To nie wszystko ! Zeby wiecej dowiedziec sie musisz przeczytac ta " obszerna lekture"

 

1. Jak rozpoczac gre w metina

Napewno zaciekawila sie ta gre ze wzgledu na fabule oraz wielka grywalnosc i sam chcialbys sprobowac zostac dobrym i popularnym graczem :). Na poczatku trzeba sie zarejstrowac oraz pobrac clienta gry

 

Strona Glowna :

 

www.metin2.pl

 

Rejestracja:

 

http://www.metin2.pl/user/register

 

Download :

 

http://www.metin2.pl/main/download

Forum :

 

http://board.metin2.pl/

 

Po zarejestrowaniu swojego konta trzeba wejsc na e-maila , ktorego podales przy rejestracji i potwierdzic ja klikajac w link ktory dostales w wiadomosci.

 

Teraz trzeba zainstalowac clienta , ale nie wiesz jak to zrobic ?

 

1.Klikasz w pobrana instalke

2. Klikamy "Dalej"

3. Podajemy sciezke na ktore ma zostac zainstalowany metin i klikamy " Dalej "

4. Czekamy az pasek przejdzie do konca i klikamy " Zakoncz"

5. Teraz wchodzimy do folderu z metinem i klikamy w ikonke " Metin2"

6. Teraz patchuje i torrnetuje nam sie gra musimy poczekac okolo 5-20 min i mozemy zaczac gre :)

7. Wybieramy serwer na ktorym chcemy grac

8. Logujemy sie

9. Wybieramy Krolestwo

10. Wybieramy Postac , plec oraz Nick dla naszej postaci

11. Klikamy "Start" i jestesmy w grze :)

 

2. Teraz napewno nie wiesz gdzie expic , przedstawie kilka tutoriali :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/257563-tutorialjak-grac-i-gdzie-expic-w-metin2/
http://www.mpcforum.pl/topic/204390-wojownik-body-czyli-od-zera-do-bohatera/
http://www.mpcforum.pl/topic/204434-wojownik-body-czyli-od-zera-do-bohatera-cz2/
http://www.mpcforum.pl/topic/210167-ninja-dagger-czyli-od-bohatera-do-zera/

 

Mysle ze tyle na Start wystarczy.

 

 

3. Jak rozdac statusy oraz umiejetnosci naszej postaci aby cos osiagnela

:)

 

Aby wziasc umiejetnosci ( skille ) musimy wbic 5 lv , udac sie do miasta i poszukac Intruktorow Mocy :) Nastepnie wybieramy 1 z 2 profesji do wyboru ( np : mental albo body - wojownik , dagger albo archer - ninja itp ) . Jak dobrze rozdac skille , statusy oraz zdobyc podstawowe informacje na temat swojej postaci znajdziesz tutaj :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/264164-tuthot-krotki-opis-postac-wszystkie-polecane-buildy/

 

 

4. Sposoby na zarabianie :

 

Napewno chciabys miec duzo yangow ale nie wiesz jak je zdobyc a nie chcesz tracic pieniedzy na allegro ? Nic trudnego , wystarczy ze zastosujesz sie do tych poradnikow :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/204657-tut-jak-zarobic-na-ezotach-i-m3-czyli-jak-skutecznie-botowac/
http://www.mpcforum.pl/topic/268316-tutjak-zarobic-30kk-300kk-w-jeden-dzien/
http://www.mpcforum.pl/topic/285133-tutdroperhack/
http://www.mpcforum.pl/topic/70724-latwy-sposob-na-zarobek/
http://www.mpcforum.pl/topic/197799-tut-gdzie-boty-wyrzucaja-eq/
http://www.mpcforum.pl/topic/203587-tut-zarobek/
http://www.mpcforum.pl/topic/146338-tutzarobek-na-wedkowaniu/
http://www.mpcforum.pl/topic/269494-tut-gornictwo-i-rybolowstwo/

 

Mysle ze tyle na dobry poczatek wystarczy

 

5. Jak zagrac na Multihacku

 

Napewno nie raz myslales aby zagrac na hackach bo wtedy gra wydaje sie latwiejsza i bezproblemowa . Na sam poczatek musisz zablokowac HackShielda :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/

 

Tutaj przedstawie obecnie dzialajce Multihacki :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/266097-cheat-adventure-public-hack-v12/

http://www.mpcforum.pl/topic/279887-multihack-v4as-mod-4-global-pl-dzialajacy/

http://www.mpcforum.pl/topic/283631-hotdlhack-ultimate-hack-v03-hit-o-wiele-mniej-zawirusowany/

http://www.mpcforum.pl/topic/283089-download-mutltihack-90-fixed-by-newcity/

 

6. Jak zagrac na FishBocie

 

Mysle ze to jeden z najlepszych zarobkow jaki moze byc w metinie . Na poczatek musimy zabezpieczyc HackShielda :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/

 

Tutaj przedstawie wam obecne dzialajce FB :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/254621-tutdlfishbot-by-kurek93-dziaa-po-aktualzacji-091210/

http://www.mpcforum.pl/topic/253208-downloadfishbotblok-hscpu-limit-a-to-wszystko-dziala-na-pl/page__st__380

 http://www.mpcforum.pl/topic/253208-downloadfishbotblok-hscpu-limit-a-to-wszystko-dziala-na-pl/

http://www.mpcforum.pl/topic/270893-dlhacksharkbot-70-ug/

 

Zarobek polega na tym ze mozemy sprzedawac ryby po 300-400k lub zaryzykowac i otworzyc ryby jezeli trafi nam sie malz to mozemy ja sprzedac za 7-8kk mozemy rowniez sprobowac otworzyc malze jezeli wyleci nam z nich jakas perla rowniez mozemy zarobic ( biala perla - 170-210kk , niebieska 50-70kk , krwaw 80-120kk ) ceny sa podane z serwera " Feniks"

 

7.Jak miec za darmo smocze monety :

 

Napewno nie raz myslales o zakupie smoczych monet ale przerazily Cb ceny. Faktycznie ceny sa masakryczne a praktycznie po zakupie niewiele rzeczy mozemy kupic a wydamy sporo kaski. Tutaj przedstawie tutoriale jak zdobywac za darmo smocze monety , wszystko jest w 100% legalne :

 

SponsorPay :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/228719-tutdarmowe-sm-nawet-do-300-sm-dziennie/

http://www.mpcforum.pl/topic/253984-tutsmocze-monety-za-pomoca-programu/

Super Rewards :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/234542-tut-najlepsze-sposob-na-sm-za-free-lepszy-niz-sponsorpay/

 

Inne dodatkowe tutki :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/237409-tutrejestracja-konta-na-aolu/page__gopid__1617830#entry1617830

http://www.mpcforum.pl/topic/236143-info-pewne-reklamy-super-rewards/

http://www.mpcforum.pl/topic/268141-tutorialaol-blad-connection-log/

Spis poradnikow :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/264856-spis-wszystkich-poradnikow-o-darmowych-sm-aolu-reklamach/

 

VideoTut :

 

http://www.youtube.com/watch?v=XdryxbctB2Q&feature=player_embedded

 

 

Przedstawie wam jeszcze tutoriale ktore moga wam sie pozniej przydac :

 

Czasy Wedek :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/158329-tutczasy-wedek/

 

Darmowy ExpBot :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/274047-tutnajwiekszy-hitdl-exp-is-easy-darmowy-exp-bot-do-metin2-plug/

 

 

Expienie Daggerem na Poli :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/280149-tut-expienie-daggerem-na-poli/

 

 

Fajny nick :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/271298-tutfajny-nick/

 

 

Kilka kont na 1 e-mailu :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/283722-tut-kilka-kont-na-jednym-e-mailu-bez-powiazania/

 

Bug na Medal konny :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/115057-bug-medal-konny-metin2-pl/

 

Jak ochronic swoje konto przed kradzieza :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/167181-tut-jak-ochronic-swoje-konto-przed-kradzieza/page__p__1109062__hl__mrpiotrek122__fromsearch__1#entry1109062

 

Wycena Itemkow :


http://www.mpcforum.pl/topic/226836-wycenianie-przedmiotow-w-grze-metin2/

Najlepsza postac do gry :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/230718-ankieta-najlepsza-postac-do-gry/

 

 

WSZYSTKO BEDZIE AKTUALIZOWANE , JEZELI ZNACIE JAKIES DOBRE TUTKI DAWAJCIE W KOMENTARZACH A NAPEWNO JE DODAM !

Opublikowano

Postanowilem zrobic temat w ktorym umieszcze informacje na temat gry

:) . Napewno zastanawiasz sie co ciekawego sie w nim znajdzie ? , a wiec tak :

 

Ale fail, pisze się na pewno. A tutorial bardzo dobry, wszystko opisane + linki, nawet poradnik dot. AOL.

pluss! =d

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Proszę tutaj tut'y :

http://www.mpcforum.pl/topic/280149-tut-expienie-daggerem-na-poli/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/264164-tuthot-krotki-opis-postac-wszystkie-polecane-buildy/

http://www.mpcforum.pl/topic/284749-tut50-lvl-w-10-dni/

 

 

A tutaj coś do metina US:

http://www.mpcforum.pl/topic/113100-tut-jak-zagrac-na-metin2-us/

 

 

 

Polecałbym podklejenie tego tematu :)

reflink

Opublikowano

Proszę tutaj tut'y :

http://www.mpcforum.pl/topic/280149-tut-expienie-daggerem-na-poli/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/264164-tuthot-krotki-opis-postac-wszystkie-polecane-buildy/

http://www.mpcforum.pl/topic/284749-tut50-lvl-w-10-dni/

 

 

A tutaj coś do metina US:

http://www.mpcforum.pl/topic/113100-tut-jak-zagrac-na-metin2-us/

 

 

 

Polecałbym podklejenie tego tematu :)

 

Te tuty juz sam dodalem :) najpierw popatrz co jest dodane.

Opublikowano

popraw ortografię, ale + poleciał )

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

Super tutek, szkoda że nie było takich jak ja zaczynałem :)

 

Popraw nazwę tematu: nie zacąc tylko zacząć.

Opublikowano

Baardzo przydatne ;) plus za tuta :) Moim zdaniem taki tut powinien znajdować się na forum każdej gry, nie tylko na Metin2 ;)

Opublikowano

Plusik za tutka:P Estetyczny i wgl. fajnie się czyta :)

@A tak do modków, adminów:

Ile kurwa jeszcze tutów przypniecie? Co kilka dni widzę nowe... Niedługo nie będzie po co pisać w forum, bo przecież będzie można w podpiętych ^^ Ogarnijcie to trochę.

Opublikowano

Plusik za tutka:P Estetyczny i wgl. fajnie się czyta :)

@A tak do modków, adminów:

Ile kurwa jeszcze tutów przypniecie? Co kilka dni widzę nowe... Niedługo nie będzie po co pisać w forum, bo przecież będzie można w podpiętych ^^ Ogarnijcie to trochę.

 

powinnes zauwazyc ze modzi wywalili kilka tematow podpietych i dodali moj :) najpierw patrz potem krytykuj

 

@topic

dzieki wszystkim :)

Opublikowano

No... Ładnie na tym pracowałeś :)

 

O pewnej rzeczy nie widziałem, dzięki [+]

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano
1. Jak rozpoczac gre w metina

Napewno zaciekawila sie ta gre ze wzgledu na fabule oraz wielka grywalnosc i sam chcialbys sprobowac zostac dobrym i popularnym graczem . Na poczatku trzeba sie zarejstrowac oraz pobrac clienta gry

 

Przepraszam bardzo ale czy ta gra ma jakąkolwiek fabułę ? Wiec pytanko moje jak nihilizmem fabularnym można się zaciekawić ?

 

 

No dostaniesz + bo napracowałeś się przy temacie, ale grać w metin2 ludziom(parapety mogą grac:D) nie polecam. Bo w tej grze ani fabuły, ani grafiki, ani ciekawego świata, ani udanych questów, ani inst ani czegokolwiek innego (poza złodziejami i dziećmi neo) nie uświadczysz.

"Pro maiore parti illiterati et idiote" Narrenturm

Jestem przeciwnikiem platformy obywatelskiej

Jeżelii już ktoś bardzo chce to proszę o stawianie +

Opublikowano

Przepraszam bardzo ale czy ta gra ma jakąkolwiek fabułę ? Wiec pytanko moje jak nihilizmem fabularnym można się zaciekawić ?

 

 

No dostaniesz + bo napracowałeś się przy temacie, ale grać w metin2 ludziom(parapety mogą grac:D) nie polecam. Bo w tej grze ani fabuły, ani grafiki, ani ciekawego świata, ani udanych questów, ani inst ani czegokolwiek innego (poza złodziejami i dziećmi neo) nie uświadczysz.

 

Kazda gra ma jakas fabule , jezeli nie lubisz metina i teraz bedziesz mowil jaki to on nie jest itp , to lepiej wyjdz bo to nie ma sensu ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem pod wrazeniem, musiales poswiecic sporo czasu !

Poradnik podoba mi sie gdyz ;

- Wszystko jest ladnie pokolei zrobione ( wszystko jest przejzyste)

- Są dokladne aktualne linki do wszystkiego

- Wszystko jest opisane jak dla 'zielonego' wiec nikt nie bedzie mial z rozpoczeciem gry problemu.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

No ładnie na pewno pomoże większości użytkownikom ;] Musiałeś się namęczyć

+ for you ;]

"Lepsze jest stado baranów prowadzone przez lwa,

niż stado lwów prowadzone przez barana!''

~Napoleon Bonaparte~

 

 

 

 

Pomogłem? Kliknij

11kl93q.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No napracowałeś się:) tutek na pewno komuś się przyda:)

satans.jpg

Dusza LuCka jest nieśmiertelna!!! Czerwony to krew i piekło więc zbieram-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...