Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Zarabianie, Expienie I Inne !


karmelOfredy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik 100% by karmelOfredy

 

 

1. Potrzebne rzeczy :

 

- Metin2 PL

To jest ukryta treść, proszę

 

- Waithack by Lubie

To jest ukryta treść, proszę

skanp.png

 

- Hackshield v0.3

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

- FishBot

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

- Poradnik Wersja Download

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

2. Postać - buildy, ekwipunek i inne...

 

Najlepszą postacią do expienia jest Wojownik Body/Mental.

 

 

a. Robimy postać o znawie "adjxcsada" (dlaczego taka nazwa? - nowłaśnie to jest taki myk, ponieważ trudno się banuje takie nicki.)

b. I expimy sobie do 5 poziomu na pieskach, wilkach...

c. Następnie udajemy się po czary (wybieramy Body/Mental).

d. Gdy już mamy czary można się zabrać za bicie lepszych potworów.

e. Ekwipunek powinien wyglądać tak :

1-10 poziom - zbrojka+3, tarcza+3, hełm+3, miecz+3, butki+3

10-15 poziom - żelazna+6, tarcza+4+5, hełm+3+4, sejmitar+4+5, butki+4, miedziane+4+5

15-20 poziom - tygrysia+6, tarcza+6, hełm+6, stożkowy+6, butki+6, miedziane+6

20-26 poziom - lwia+5+6, 5kotna+5+6, żelazny+6+7, szeroki+6+7, butki+6+7, miedziane+7

26-34 poziom - śmiertelka+6+7, 5kotna+6+7, żelazny+7, fms+6+7, butki+6+7, miedziane+8+9

34-42 poziom - śmiertelka+7+8, 5kotna+7+8, żelazny+8+9, fms+7+8, butki+7+8, ebonki+7+8

42-48 poziom - smocza+8+9, okrągła+7+8, żelazny+9, fms+8+9, butki+1000pż, ebonki+7+8

48-54 poziom - smocza+9(2x kd+3), okrągł+8, żelazny+9, fms+9(około 25% średnie), butki+1500pż, ebonki+8+9, naszyjnik+1500pż

f. Gdzie expimy ? :

1-5 poziom - Psy, wilki

5-10 poziom - Wilki, dziki

10-15 poziom - Niedźwiedzie

15-20 poziom - Zaprzysięgnione, bezduszne

20-30 poziom - Dzikusy w m2

30-35 poziom - Wbijamy w m2 na metkach

35-40 poziom - Początki pustyni

40-42 poziom - Bo w małej ilości

42-48 poziom - Full spot na Bo

48-54 poziom - v1 w ostateczności Bo

g. Buildy postaci :

Wojownik Body :

Aura > Berek > Wirek > 3stronne > Szarża

Wojownik Mental :

Silne > Duchowe > Tąpnięcie > Walnięcie > Uderzenie Miecza

 

3. Sposoby na zarobki.

 

a. Pierwszy sposób

 

- Robimy 3x postacie +30 poziom i zostawiamy na noc na FishBot-a.

Rano budzimy się i mamy około 30 małży. (mój zarobek 108kk w noc - s18).

 

b. Drugi sposób

 

- Robimy 2x postacie +10 poziomy i zostawiamy na noc na dropienie fmsów, ribów, antyków.

Pobieramy waithack, kamermod. (mój zarobek 98kk w noc - s18).

 

c. Trzeci sposób

 

- Kupujemy fms, koziki, riby i ulepszamy je do +7+8+9 - pamiętaj najlepiej seriami ulepszać. (mój zarobek +340kk dziennie - zależy od szczęścia - s18).

Opublikowano

To o tym nicku : acsdkegj też nie jest takie do końca praktyczne bo powiedzmy piszesz na czacie Kupie np FMS +9 a zaintereowany musi wpisać twój nick do czatu. Mi by sie nie chciało. A i czy to nie czasem Sura Wp jest najlepszą postacią do expienia?

Opublikowano

Po 1, popracuj na ortografią:

a)5kotna - 5kątna jbc

b)Zaprzysięgnion - zaprzysiężone

 

Po 2, mała poprawka:

35-40 poziom - Początki pustyni

40-42 poziom - Bo w małej ilości

 

Ja bodym z bojowcem i buffem, na 35 brałem cały spot bo, z eq takim sobie więc nie rozumiem po co ta pustynia...

 

Po 3, - Robimy 3x postacie +30 poziom i zostawiamy na noc na FishBot-a.

Rano budzimy się i mamy około 30 małży. (mój zarobek 108kk w noc - s18).

 

To zależy od szczęścia, może ci wyłowić nawet 50 małży, równie dobrze ani jednego.

Poza tym tutów do fb było już kilka, jak nie kilkanaście :|

Opublikowano

JA pierdziele ale pierdolicie z Tymi tutami o expieniu.... każdy expi na swój sposób jak mu tylko to pasuje wiedz spierdalajcie z tymi pierdołami bo aż żal słuchać takich pierdół jeśli ktoś gra 1 raz w metka nie zdobędzie/ nie zarobi na smocza+9 więc z czym do ludzi a zresztą takich tematów jest w hu j a tu wyskakujesz z takim dziadowskim masz -

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano
1-5 poziom - Psy, wilki

5-10 poziom - Wilki, dziki

10-15 poziom - Niedźwiedzie

15-20 poziom - Zaprzysięgnione, bezduszne

20-30 poziom - Dzikusy w m2

30-35 poziom - Wbijamy w m2 na metkach

35-40 poziom - Początki pustyni

40-42 poziom - Bo w małej ilości

42-48 poziom - Full spot na Bo

48-54 poziom - v1 w ostateczności Bo

Wof.

 

To jest dla noobów.

Nie lepiej tak?

1-5 Psy

5-18 Zapsy

18-30 Dzikusy

30-35 Pustynia robimy boja.

35-50 bo

50+ v1,v2

75+ grota v1,v2,v3

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...