Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnikj] Jak Wbić Negatywną Rangę Poniżej 15 Lvl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

 

 

 

W dzisiejszym poradniku napiszę, jak wbić negatywną rangę poniżej 15 lvl!

 

 

 

1. Należy Zrobić PT (grupę) Lvl'em 15+ i dodać postać, której chcemy zbić rangę.

2. Liderem, czyli postacią 15LVL+ należy włączyć Tryb WOLNY/

3. Na trybie wolnym Zabijaj ile się da ludzi, rozwalaj shopy!

 

 

 

Dziękuję! Mój Pierwszy Temat.. Proszę o wyrozumiałość. ;)

Zbieram Zielone Plusiki +

Nie rozumiem bootków i noobków, co za nic dają -

Opublikowano

Niektórzy o to pytają nawet w Metku na serwach ;]

Zbieram Zielone Plusiki +

Nie rozumiem bootków i noobków, co za nic dają -

Opublikowano

@UP masz poniżej 15 lv i chcesz dednąć nooba? no własnie. :} +

 

Eee bez sensu jak zbijesz tej postaci range na - to i tak nie będziesz mógł nikogo nią zabić LOL

 

@offtopic Poradnik do niczego się nie przyda

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

Nie rozumiem Cb gajuszek.. Nie potrzebny poradnik Tobie to po co - dajesz? Może innym tak? Że mi się coś u Cb nie spodoba - mam dawać? Bez sensu ;]

 

 

PS.Uszanuj robotę innych..

Zbieram Zielone Plusiki +

Nie rozumiem bootków i noobków, co za nic dają -

Opublikowano

Mi się tam przyda, jak ktoś ci z twojego kraju kozaczy etc. bierzesz pt z jakimś noob charem dedasz sobie kozaka i po sprawie , albo shopy w nocy rozwalasz i nie tracisz rangi na głównej postaci.

Opublikowano

:D jak przeczytałem odpowiedzi to aż się zaśmiałem, chyba ktoś tu nie zrozumiał celu tego tematu.

Negatywna ranga na postaci <15 lvl jest po to by fajnie wyglądała

oraz żeby jakieś nooby próbowały cię zabić na wrogim (czego nie da się zrobić bo nie masz 15 lvl)

możesz też zwrócić uwagę klientów jeśli zrobisz taką rangę swojemu "shopkowi".

I oczywiście zaciekawiasz różnych ludzi: "jak to zrobiłeś?"

Ja osobiście wiedziałem (kiedyś w grze mi koleś powiedział),

ale oczywiście + dla ciebie za uświadamianie graczy ;)

2mo740k.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...