Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W Jaką Grę Zagrać - Doradźcie


recelo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Jako że mam teraz ferie pomyślałem, że ściągnę sobie jakąś grę wojenną.

I tu jest pytanie do was: Jaką grę wojenną polecacie ściągnąć?

Fajnie by było gdyby akcja była osadzona w czasie II Wojny Światowej, ale nie musi ;)

 

Gry w jakie grałem:

Cod 2, Cod 4 (Modern Warfare), Battlefield Bad Company 2

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Wszystkie części Cod'a, Medal Of Honor

MoH Sux...

@Top

Cs:S

CoD:5/6/7

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

CoD (wszystkie częsci), Medl Of Honor,Cs:S i CS 1.6

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Zapomniałem dodać że mają to być gry single player.. :P

Ale dzięki za odpowiedzi, jak znacie jeszcze jakieś ciekawe to podajcie ;)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

jak grę przez net, to Counter Strike.

Widać że umiesz czytać

Mamusia uczyła?

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

wolfenstein return of the castle

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Opublikowano

FlatOut 2 - mega wyścigówka godna poświęcenia czasu jak dla mnie :)

Left 4 Dead 2 - przejdziesz kampanie na singlu to przejdziesz na multi ^^

Lara Croft Tomb Raider : UnderWorld - może Ci się nie spodobać ale polecam każdą część od 1 do Guardian Of Light ;)

w83od2.jpg

Opublikowano
FlatOut 2 - mega wyścigówka godna poświęcenia czasu jak dla mnie :)

Left 4 Dead 2 - przejdziesz kampanie na singlu to przejdziesz na multi ^^

Lara Croft Tomb Raider : UnderWorld - może Ci się nie spodobać ale polecam każdą część od 1 do Guardian Of Light ;)

 

Nie wiedziałem że FlatOut2 ma coś wspólnego z wojną o.O Nuke ty też musisz poćwiczyć czytanie z zrozumieniem.

 

 

Reszcie bardzo dziękuję i lecą dla nich + ;)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

brothers in arms hell's highway <3

i reszta serii

 

medal of honor (nie ten z 2010 tylko allied assault, pacyfik assault, airborne)

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam !

 

Jeżeli lubisz RPG z otwartym światem to polecam serie The Elder Scrolls a szczególnie najnowszą odsłone tej serii czyli Skyrim. A jeśli chodzi ci o dobry fps to radze zagrać w Far Cry 3 , jest to też gra z ogromnym otwartym światem , taki Skyrim na " ołów '' , osobiśćie chętnie w nią gram , ze względu na duży arsenał broni jak i dużo lokacji . Do moim zdaniem najlepszych przygodówek wraz z dokonywaniem trudnych wyborów i należy The Walking Dead, gra wciąga fabułą i tym co będzie dalej .

Serdecznie polecam zagrać w którąś z tych gier :) Myśle że pomogłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...