Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expbot Taki Jak Easymetin2 Ze Złączenia Kilku Hacków I Bota ;P


RusherTub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Wczoraj bawiłem się w hacki i stworzyłem expbota.

Będziemy potrzebowali:

- KamerMod PL i autologin Dostępne tutaj.

- Mobber Hack v2.0 Dostępne tutaj.

- ExpIsEasy v2 z ug Dostępne tutaj.

Zaczynamy!

1.Patchujemy, torrentujemy metina2.

2. Instalujemy kamer moda i wklejamy autologin do folderu z metinem2.

3. Instalujemy expiseasy i mobber hacka najlepiej na pulpicie (injector mamy z mobber hackiem)

4. Odpalamy injector, dodajemy ExpIsEasy i mobber hacka do injectu.

5. Odpalamy autologin dajemy dla własnych potrzeb, klikamy Start wpisujemy "metin2client.bin" i klikamy Start!

6. Odpali nam się bot , mobber hack i autologin.

7. Wchodzimy do gry wpisujemy "/pickup" i "/autopot" i w autopocie ustawiamy jak chcemy, zamykamy.

8. Dajemy skille które chcemy by nasz bot używał np aura,wirek,berek,silne,szarża, na numerki 1,2,3,4.

9. Wpisujemy "/buff" zaznaczamy autorevive i klikamy na 1,2,3,4 w okienku buffa zostawiamy na górze 0.

10. Ustawiamy mobber hacka , expiseasy jak chcemy dajemy Start i miłego botowania ja tak expie 10/7. Miłego Botowania!

Jeden Problem:

- Gdy nas wywali wejdziemy automatycznie jeszcze raz ale autopot nie będzie działał. Szukam jakiegoś osobnego znajde to dodam.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

nic nie stworzyłes tylko połączyłeś hacki i ci wyszło lecz dostaniesz tega +

reklama

Opublikowano

Odrazu mówię są to łatki do expiseasy.

Gdyby był dopracowany w 100% nie trzeba by było nic żeby chodził.

Ale nie dziala na nim autopot i np gdy włączam by skille bił crashuje metka więc używam do tego buffa kamera.

W pewnym sensie stworzyłem expbota.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobilem takie samo 9 stycznia

 

 

Pozdro:**

 

+

 

 

Moj patch do expIsEasy daje mozliwosc auto patcha,nawet gdy nas lognie:)

Opublikowano

Gdy to pisałem nie było patcha na poty.

@down co ty nie powiesz ?

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...