Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kawały O Polaku Rusku I Niemcu


DeFaNeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diabeł mówi do Niemca,Ruska i Polaka że

rostopi wszysko to co oni przyniosą.

Niemiec przynosi człg.

Diabeł dotyka czołg i rozpuszcza go.

Rusek przynosi karabin.

Diabeł rozpuszcza go.

Polak przynosi jakąś dziwną

kólkę.

Diabeł dotyka,ściska i nic się ni dzieje.

Polak mówi: To Ememens nie rozpuszcza się w dłoniach tylko w buzi!

 

 

 

 

Polak Niemiec i Rusek założyli się który z nich przepłynie samochodem jezioro gówna. Pierwszy pojechał Niemiec limuzyną i utoną. Potem Rusek pojechał ciężarówką i też utoną. Na końcy Polak przyjechał trabantem i Niemiec się go pyta:

- chcesz tym gównem przejechać???

- tak -powiedział Polak i przepłyną.

Jaki z tego morał? - Gówno w gównie nie utonie!

 

 

 

Diabel zlapal polaka ruska i niemca i kazal im przyjechac swoim samochodem i mieli kopac kopac az sie rozwali a gdyby tego nie zrobili to poszli by do piekla. Pierwszy przyjezdza polak syrenka kopie kopie i sie rozwalila. drugi przyjezdza niemiec mercedesem kopie kopie placze i sie smieje. Diabel sie pyta:

- "czemu placzesz?"

- "bo nie moge rozwalic samochodu"

- "a czemu sie smiejesz?"

- "bo rusek czolgiem jedzie!"

 

 

 

 

Polak, Niemiec i Rusek lecą samolotem. Pali się lewe skrzydło.

Muszą wyrzucać wszystko co jest w samolocie. Niemiec wyrzuca telewizor,Rusek lodówkę, a Polak bombę.

Wszystko się udało. Lądują.

Niemiec widzi że kobieta płacze więc się pyta co się stało. odpowiedziała mu:

- Telewizor przygniótł mojego męża.

Rusek widzi to samo. Pyta jej co się stało:

- Lodówka przygniotła mojego męża.

Polak widzi kobietę która się śmieje. Pyta ją co się stało a ona odpowiedziała:

- Dziadek jak był w kiblu i piernął to cała stodoła poszła.

 

 

no i ostatni:

 

Diabeł założył się z Polakiem, Ruskiem i Niemcem, który lepiej wytresuje psa. Po roku czasu przychodzi do Ruska. Rusek, chudziutki, z wystającymi żebrami, a pies spasiony, ze ledwo może się ruszać. Rusek wyciąga kiełbasę, daje psu, a ten zaczyna służyć.

Potem poszedł do Niemca. Niemiec ledwie trzyma się na nogach, a pies jak beka, łapy ma prawie w poziomie. Niemiec daje mu kiełbasę - pies zaczyna tańczyć.

Wreszcie przyszedł diabeł do Polaka. Ten zapasiony, ledwie mieści się w fotelu, a psa prawie nie widać. Polak wyciąga kiełbasę, pewnie tez da psu - myśli diabeł, a on sam zaczyna zjadać. Na to pies odzywa się ludzkim głosem:

- "Daj mi, ach daj mi..."

 

pzdr...DeFaN

Daj+

pilop.gif

 

 

volador.gif

 

 

2ep517k.png

 

 

batistagifsignau9.gif

 

 

5135845orig.gif

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...