Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Władca Pierścieni Powrut Króla


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ... ostatniol stworzyłem temat z problemem z WPPK z grą na padzie .....

 

 

Kupiłem orginała w sklepie ( Saturn Żer dla Skner ) żeby potem niebyło żę piratem jestem ....

 

wgrywam se go ale to samo nie mam sterowania na padzie wgl. nie moge się ruszać

 

http://i51.tinypic.com/33fc01w.jpg

 

 

O co chodzi ??? Pomożecie

 

 

Jak co mam orginała

 

155517296.jpg

. .

Opublikowano

Jeśli nie wiesz jak się ustawia klawisze w grze, to spierdalaj, bo komputer nie jest dla Ciebie.

Już rozumiem żeby gra była w jakimś zjebanym języku, ale ona jest po polsku.

Opublikowano

Sprawdz, czy jedno z twoich rodzicow nie ma przypadkiem o jednego penisa za duzo, dopiero po tym nazywaj mnie pedalem

Back in the day trollin' was somethin'

Opublikowano

@Up

 

..................... Kur** jak nie znasz odp. to pedale nic nie pisz ...

 

2x UP

 

 

.......

 

Pedałem to bym nazwał twojego drugiego ojca ,,koleszzzko".

 

P.S rozwiązaniem problemu jest to, że król nie powróci do zjebanego dziecka internetu, kozaczacego przez kabel i plującego z nerwów na monitor.

Wyjdź i wypierdalaj.

 

@Down:

Gdybyś wiedział do kogo mówisz nie pisał byś takich debilizmów, ale widać, że oprócz bycia dzieckiem to jestes jeszcze debilem który nie ma blade pojęcia o tym forum.

Nienawidzę dzieci, debili, idiotów, kretynów, wychodzi na to że nienawidzę 99% ludzi na tym forum.

Opublikowano

@UP

 

Jak ci coś nie pasuje to wypier** z forum

 

Wiek

Wiek nie został ustalony

 

Rozumie ...... 7 letnie dziecko

 

Dobre!

Dzieciak 11 letni ,obraża gośćia który ma 7 lat!

Ja jakoś nie zauważam różnicy.

Ten "7 letni dzieciak" jest mądrzejszy od ciebie ,ma lepszą składnie i otrografię ,i raczej myśli(nigdy nic nie wiadomo).

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Dobre!

Dzieciak 11 letni ,obraża gośćia który ma 7 lat!

Ja jakoś nie zauważam różnicy.

Ten "7 letni dzieciak" jest mądrzejszy od ciebie ,ma lepszą składnie i otrografię ,i raczej myśli(nigdy nic nie wiadomo).

 

Jeśli ktoś wie to kiedyś próg wiekowy brania moderatorów to było chyba 15/16lat.

Z historii mpc: chyba jeszcze w 08 roku byłem jeszcze moderatorem Cabala, więc wystarczy prosta matematyka ale najwidoczniej ten osobnik tego nie potrafi.

Widocznie musi się dowartościowywać siedząc po drugiej stronie kabla i trolować bez predyspozycji do tego.

Hejterem zostaje się z talentu, trolem z głupoty.

 

@Up:

Racja, nigdy nic nie wiadomo.

Nienawidzę dzieci, debili, idiotów, kretynów, wychodzi na to że nienawidzę 99% ludzi na tym forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...