Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Dobrze Wyregulować Waithacka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam do was pytanie, mianowicie po wbiciu pięcioma postaciami 30 na dzikusach na waithacku i na Mobber Hack-u doszedłem do wniosku, ze jeżeliby zwiększyć zasięg waithacka tak, żeby ogarniał łuczników była by to świetna rzecz na małpy (na zwiększonym zasięgu itemy dropią przy tobie). Tak więc pytam się :

Czy da się na PL-u zwiększyć zasięg tak, żeby moby oddalone ode mnie dostawały DMG ?

 

Próbowałem na waithacku gdzie Radius=200 000 000.000 000, ale tam hity prawie nie wchodzą :/ Bawił się tym ktoś może i mógłby mi podać prawidłowe ustawienia pliku wait.msa ?

 

Za pomoc będą oczywiście + jeżeli ktoś sobie życzy :)

 

Pozdrawiam MrInvidian

Żyje muzyką, lecz nie słucham gatunku ; Słucham tego co dobrze brzmi i wpada w ucho

:)

 

Daj mi

add.png To naprawdę nic nie kosztuje ;)

 

Opublikowano

Witam!

 

Mam do was pytanie, mianowicie po wbiciu pięcioma postaciami 30 na dzikusach na waithacku i na Mobber Hack-u doszedłem do wniosku, ze jeżeliby zwiększyć zasięg waithacka tak, żeby ogarniał łuczników była by to świetna rzecz na małpy (na zwiększonym zasięgu itemy dropią przy tobie). Tak więc pytam się :

Czy da się na PL-u zwiększyć zasięg tak, żeby moby oddalone ode mnie dostawały DMG ?

 

Próbowałem na waithacku gdzie Radius=200 000 000.000 000, ale tam hity prawie nie wchodzą :/ Bawił się tym ktoś może i mógłby mi podać prawidłowe ustawienia pliku wait.msa ?

 

Za pomoc będą oczywiście + jeżeli ktoś sobie życzy :)

 

Pozdrawiam MrInvidian

http://www.youtube.com/user/pejaslumsattack?blend=1&ob=4#p/u/0/xu8Ffk49pH0

Opublikowano

Z tym pytaniem do Lubie,Cupidyna,Misiekantos:)

Oni sa specami do tych hackow;P

Ale dolaczam sie do pytania,czy da sie tak,bo zajebiscie by sie ogarnialo spoty no BO v1;D

sstwc.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...