Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Spis] Mody do Mw2 do ściągnięcia + jak je uruchomić - wszystko tutaj.


Kuba018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Często powtarzają się tematy w których ktoś prosi o jakiegoś moda lub daje link do downloadu. Ten temat jest dla wszystkich osób, które chcą znaleźć jakiegoś moda lub akurat znaleźli jakiegoś fajnego i chcą się pochwalić ;]

 

Jak hostować mody na Steam lub Alteriwnet?

 

Pomogą Ci te tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/206746-tut-hostowanie-dedykow-z-modami-oraz-fajne-mody/
http://www.mpcforum.pl/topic/197702-modern-warfare-liberation-v102-12208/
http://www.mpcforum.pl/topic/180799-tutalteriwnet-native-mod-support/
http://alteriw.net/viewtopic.php?f=62&t=8598

 

 

Paczka 80 modów jest dostępna tutaj, więcej w temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/272596-download80-modow/

 

 

Cod Jumper

Mod polega na tym ze po prostu jak strzelisz to robi sie paczka pomocy i jak na nia skoczysz to polecisz w góre dlatego Cod ''Jumper''

 

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/26541998/CodJumperMod.rar

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6ab1d7b0739ee8f0273022cc3b4fbc9a24dc9c6d4e668c7d28586b7f2cc76465-1296225812
http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/355e0315024a0beaa4e33500af3db4a2ec80f5d6

 

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zaraz no śćiągnąłem te mody i wypakowałem i co z nimi dalej mógłbyś mi wytłumaczyć mi to jak małemu dziecku bo ja jestem początkujący

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie czy używając moda na serwerze prywatnym można dostać bana proszę o odpowiedź

 

Na privie nie wiem , jak hostujesz moda na publicu w stylu "10 prestiż" hack to tak.

dla przykładu mam konto faceta który hostował wiele razy server prestiż hack i gun game :)

I na jego koncie pojawiło się po 2 tyg hostowania "Status VAC: zarejestrowana blokada | ?"

także lepiej nie ryzykować :)

Poprawna polszczyzna podstawą kontaktów międzyludzikch.

swujstyl.jpg

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...