Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Wow Działajacy Mh Na Metin2 Pl ! Jedyny Taki Na Mpc Forum Polecam !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/26458353/v4a_mod_180111.exe <--link do pobrania ;d

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3ff800432e917424649beee9c6d68b98716ba82cf39b56e0872d341f786a5a95-1295895466

Jest pare wirosów ale myśle ze to przez obejscia hs. Sciągasz na własna odpowiedzialnosć :)

 

F5 = Szybkosc ruchuON/OFF ***

F6 = Szybkosc Bicia ON/OFF (buggy)

F7 = Automatyczne Bicie ON/OFF

F8 = Auto Podnoszenie ON/OFF

F9 = Ustawienia speda ataku i ruchu Option OPEN/CLOSE*

F12 = Autopotowanie Option OPEN/CLOSE

Y+J = Tag/Nacht(niewiem)

K+L = Kammera Freeze ON/OFF

S+L = Schnee ON/OFF

F+B = AutoPotowanie HP (Red poty)ON/OFF

K+B = AutoPotowanie MP(Mana) ON/OFF

 

to są skróty klawiszowe :) Jakimi sie uzywa Bota znalazłem go na :)

 

Nalezy sciągnać i wrzucic do folderu z metkiem i otworzyć ! Wszystko powinno działac.

Jezeli pomogłem daj++

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...