Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Kolega Wbija Na Konto Ale Na Postać Już Nie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż tak. Zrobilem hamaka, zeby sie pobawic z kolega. Pogralismy raz, po czym kiedy chcial wbic drugi raz po restarcie to loguje kicka przy wybieraniu postaci. Spol ma dobre, dalem mu nawet serverinfo, ale tez nie dziala. Oczywiscie z koncowkami z hamachi, nie .100. Portmap wlaczony caly, sysinstall na pewno mam dobrze. Wie ktos co moze byc przyczyna tego?

 

Przepraszam ze bez polskich znakow ale jak naciskam alt+litere to mam ten odglos bledu.

classes06.png

Opublikowano

W port mapie masz niewłączony ale nie aktywny port od logowania się na postać przykro mi ale nie pamiętam jaki to port może ktoś powie.

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

port za logowanie to 11002 lub 22

juz za bardzo nie pamietam

 

sciagnij sobie portmap by backe lub jakis inny zeby mial 48 portow

 

 

lub jeszcze wina VirtualPC poweidz co masz w SysInstall

e86c95eca9624c5e99b70c4a91cbe73f.0.gif
Opublikowano

11002 - logowanie, 22 - ftp.

 

zapewne zbugowały ci się mapki. poszukaj na forum mapek, i wgraj przez ftp.

 

możesz jeszcze mieć connection refused, i musisz naprawić tabelki w mysql. jak to zrobić?

1. łaczysz sie z mysql

2. wchodzisz w tabele, która ostatnio edytowałeś (przed resem), zaznaczasz w niej wszystkie tabele, następnie ppm->repair tabels->extended

3. /reboot, logujesz sie, /etc.rc/dnetif restart potem ./start i powinno śmigać.

 

pozdrawiam.

bearsjw.jpg

Sygnatura wykonana przez Mephisto1994. Dziękuję.

 

35868u.gif29476.png

Jebutnij

delete.png. :)

Opublikowano (edytowane)

Hee żadny z tych problemów co opisujecie mnie nie dotyczy :f

 

Wszystko mam poprawnie skonfigurowane, nie raz się z tym bawiłem :x poza tym kolega raz był i graliśmy

Edytowane przez Kubus1337
classes06.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...