Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Columbus 4

 

Studio Animation Arts ujawniło pierwsze informacje odnośnie nowej gry przygodowej - Columbus 4. Cały projekt zostanie podzielony na poszczególne epizody. W pierwszym odcinku, akcja toczyć się będzie w Nowej Szkocji, gdzie odkryto tajemniczy system podziemnych tuneli. Okazuje się, że tunele są w bardzo dobrym stanie i na dodatek ich konstrukcja jest bardzo zaawansowana. Tym okazem, zainteresowała się pewna grupa badawcza (zwana Columbus 4).

 

 

Gracz wciela się w niejakiego Deverauxa Curtisa, który jest jednym z członków grupy badawczej Columbus 4. Ma dwadzieścia sześć lat i pochodzi z Waszyngtonu. Zajmuje się dziennikarstwem, a jego zainteresowaniem są teorie spiskowe. Został zwolniony z pracy i żadne firmy nie chciały go już zatrudnić. Dlatego podjął decyzję o dołączeniu do nowo powstałej ekipy badawczej, która mogłaby pomóc mu stanąć na nogi.

 

 

Studio Animations Arts, na swoim koncie posiada już parę udanych tytułów. Na pewno warto wymienić grę zatytułowaną Lost Horizon, która zawierała bogatą fabułę oraz kilka innych udanych rozwiązań. Kolejna produkcja to popularna seria Tajnych Akt z 2005 roku.

 

 

Nie wiadomo z ilu dokładnie epizodów będzie składać się gra Columbus 4. Wiadomo jedynie, że pierwsza część pojawi się na komputerach osobistych już jesienią bieżącego roku. Każdy z odcinków, będzie można zakupić tylko i wyłącznie dystrybucją elektroniczną, czyli prawdopodobnie w usłudze Steam.

 

 

Zapowiada się bardzo ciekawie... :)

 

394591421101183179764.jpeg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...