Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w tytule

chcialbym zrobic na nowym serwie takiego wiza: http://www.silkroadonline.com.pl/forum/caster/wizard-tylko-do-farmingu-by-lui/

tylko ze dodalbym jeszcze 1skill z colda na maxa nivlam policzylo 67k sp(bez barrier)

czyli do 64lvla jedziemy na -2 i mamy 68k

Nikt nie bedzie mnie expil bo nie mam znajomosci startuje od 0 i chce jechac na tej farmie -2

I moje pytanie:

Ile zajmie mi wybocenie Ibotem tego chara do 64lvla z eq od npc na poczatku?

pewnie od 40lvla zaczne kupowac od ludzi bo kasy nie mam

Opublikowano

Witam Nie opłaca sie robić wiza 64 lvl dlaczego hmm nie ma drop najlepiej zrób 57 lvl zrób dlvl do 56 i będzie git Dropy i za free taxi to co stracisz zarobi na ++ i jeszcze sosy a robienie takiej postaci to z 2 tyg tak myślę

cooltext570762601.png
Opublikowano

@Topic

 

Zrób jak napisał Worekpol niema sensu wbijać 64lv jak tylko chcesz go do farmy, 57 lvl spokojnie zabija pt mobki więc jest to najlepszy wybór.

 

P.S. sam miałem wiza 57lv i do farmienia polecam.

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

na 64 jest nowy staff

od 60lvla mastery groud rave

frozen spear tez od 60

lepiej chyba dobic te 3lvle i 60 starczy?

Opublikowano

jemu chodzi o farme nie zarabianie :) doradzam jak juz coś 68 żeby było pare skili na hita i jest nowy staff wtedy farma jest dobra :) i kto pojdzie na taxi do 57 lvlowca juz lepiej zrobic 200k/1h zamiast tych dropow po 10k :P

 

olej skile takie jak"

Ground Charge lvl 13

Ground Rave lvl 2

strasznie nie potrzebne są

i zastanów się nad fire ponieważ ma dobry atack itp i musisz jeszcze wbic ten lvl co chcesz :) pzdr

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...