Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]A właściwie kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dało by się zrobić lvl przypuśćmy 1000 a jak nie to jak złamać te ograniczenia ?(Zrobił ktoś już większy niż 255lvl

Dlaczego nie mogę na innym komputerze zalogować się na serwer ?

Da się jakoś w prostszy sposób zarządzać serwerem niż tekstowy ?

Są jakieś pliki serwerowe takie jak na oryginalnym serwerze+taka sama strona internetowa itp. ?

Opublikowano

Czy dało by się zrobić lvl przypuśćmy 1000 a jak nie to jak złamać te ograniczenia ?(Zrobił ktoś już większy niż 255lvl Po wbiciu 256 postać się rozwala, więc nie.

Dlaczego nie mogę na innym komputerze zalogować się na serwer ? Przyczyn może być wiele: Portmap, zapora Windowsa, złe spolszczenie...

Da się jakoś w prostszy sposób zarządzać serwerem niż tekstowy ? Tak, da się. Zajrzyj do tematu:

To jest ukryta treść, proszę

Są jakieś pliki serwerowe takie jak na oryginalnym serwerze+taka sama strona internetowa itp. ? Nie. Stronę musisz oddzielnie zrobić.

Troszkę to chaotycznie wygląda, ale mam nadzieję, że coś zrozumiesz. ;)

Zamykam, w razie otwarcia wal na pw. kloda.gif

1280314365-U1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...