Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Darmowe Bryłki (Thewest I Nie Tylko )


BezLoginu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Znalazłem Sposób na Darmowe Tak Zwane Konto Premium na TheWest i Innych Grach też to działa

Zaczynamy

1.Rejestrujemy i logujemy się

2.Teraz Klikamy ,,Premium ,, Potem w Oknie a potem,,Kup Bryłki ,,

Jak Widzicie na SS Mam juz 98 Bryłek

 

schowek01zg.jpg

3.Wybieramy Obcje SponsorPay w Lewym i prawym oknie

 

schowek02ml.jpg

4. Pokaże nam się okienko

schowek03r.jpg

 

Dajemy Dalej !

5.Pokaże nam się nowe okno

schowek01ci.jpg

 

I teraz musimy albo wypełnić ankiete lub się zarejestrować pobrać coś

To chyba każdy umie zrobic

Tylko Pamietajcie !

Nie Podawajcie Prawdziwych Danych Osobowych !

6.Gdy już to zrobimy za 5 - 50 min Przyjdzie wam raport :

 

schowek02tn.jpg

7.I mamy bryłki !

Podobnie to działa na Grepolis i Plemiona !

 

Prosze o zdjecie chociarz 5 % :)

Mile Widziane - !

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

każdy już chyba zna ten sposób ale masz -

----- Projekt Gry -----

 

Już zaczynamy robić :)

 

----- Informacje o grze -----

Szablon : .......... 100%

 

----- Inne Informacje -----

Opublikowano

Nic się nie stanie

ale e-mail musisz podać prawidłowy (Najlepiej też z fałszywymi danymi) bo do niektórych cze ba aktywacji konto

Proszę +'ika za pomoc

----- Projekt Gry -----

 

Już zaczynamy robić :)

 

----- Informacje o grze -----

Szablon : .......... 100%

 

----- Inne Informacje -----

Opublikowano

Informacja 26 Stycznia 2010 r Powstanie nowy Świat !

Można wtedy wbić duży lvl z darmowym Prremium !

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Aha chyba,że w tym stylu

 

To sorry mogłem od razu się pytać a nie wyskakiwać

----- Projekt Gry -----

 

Już zaczynamy robić :)

 

----- Informacje o grze -----

Szablon : .......... 100%

 

----- Inne Informacje -----

Opublikowano

UP

mnie zatkało darmowe premium hahaha

patrzałem na ten nowy serwer ale darmowe premium ...

żarty robisz sobie

 

Darmowe Premium Działa

Ja Dałem Informacje Ze Nowy Świat Powstał i mozna być w topie używając premium

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

dziękuje bardzo wszystko ładnie pięknie działa a czy macie coś podobnego do gry football team?

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

a czy macie coś podobnego do gry football team?

Nie, niema takiej opcji.

 

 

 

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Budowniczy
Opublikowano
Podobnie to działa na Grepolis i Plemiona !

 

 

Że w plemionach to nie wiedziałem masz -

dzięki bardzo.

mpcforum4everblue.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...