Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, wczoraj troche pisalem ze zaczynam pisac bota. Autologin mam wszystko pieknie, jednak nie dziala _FFFormSubmit() i gdy wysle formularz wyskakuje jakis blad, dlatego wpadlem na to ze moze bedzie klikalo w przycisk Login. Zgadalem go: <span class="button_middle">Login</span> i teraz pytanie, co zrobic aby bot po wpisaniu loginu i hasla kilkal ten klawisz ?

 

Daje ++ i 5*

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

bo kilknięcie musisz zrobić w javascript , opis masz w dokumentacji

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

_FFConnect()

$s = _FFXpath("/html/body/div[2]/div/div[2]/div/div[2]/div[2]/form/div/div[2]/a/span[2]","",9)

_FFClick($s)

 

tylko takie coś mi zadziałało :D

@down

po prostu potrafię używać helpa i lubie kombinować :D

moja wiedza autoit jest ledwo między low a med

Opublikowano

No ok, znalazlem to:

_FFImageClick($vSearch[, $sMode = "src"[, $bLoadWait = True]])

 

Zrobilem z tego:

_FFImageClick($vSearch[, $sMode = "Login"[, $bLoadWait = True]])

 

Wkleilem przed:

EndFunc ;==>login

 

I wyskakuja mi errory ;)

 

 

Edit: jackraymund, widac ze sie znasz. Kolejny +'ik leci :)

Pozdro ;D

 

 

 

 

Edit2: Brakuje mi jedynie jak zrobic okienko aby ktoś przy wpisywaniu już loginu i hasła mógł wybrać świat na który się loguje. Zrobiłem już ,że loguje się na ś47 ale okienka nie kminie (początkujący :D)

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

Dokładnij to chodziło mi o coś takiego, aby pod Login i hasło (pola do wpisania)

Byla rozwijana lista z listą światów i w zależności jaki wybierzesz na taki się zalogujesz..

Najlepiej to jakbyś napisał mi przykład zaczynając od świata 1 ja bym juz sobie edytował.

 

Aktualne source, to co udało mi się zrobić:

To jest ukryta treść, proszę

 

W tym momencie bot już włącza stronę, loguje się i jest w momencie wybierania świata :)

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

ale szybko sposoby logowania sie tu zmieniają w grze , miałem kilka opracowanych do tej gry a jak widzę trzeba zacząć od nowa

twój jak najbardziej się przyda, a taka ciekawostka gdzieś mam też jeden co działa tylko jak wyłączysz javaskrypt :)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Kurde, coś w kodzie źle.. Przed chwilą działało a teraz jakiś error ma :D

Najbardziej na wyborze światu mi zależy właśnie :D

 

O już wiem co bylo :D

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

np. wpisujesz w input 47 to wchodzi na 47

lecz to jest tylko taka uniwersalna metoda

ale szybko sposoby logowania sie tu zmieniają w grze , miałem kilka opracowanych do tej gry a jak widzę trzeba zacząć od nowa

twój jak najbardziej się przyda, a taka ciekawostka gdzieś mam też jeden co działa tylko jak wyłączysz javaskrypt :)

no tak bo xpath jest kruchą strukturą wystarczy dodać <br>(tzw. enter) i xpath trzeba odnowa pobierać

@kubadobry11

jaki serwer jest najszybszy w plemionach?free

Opublikowano

Zaraz popróbuje, może ktoś chętny do pomocy :D ?

 

@ Edit: Jack, mógłbyś wkleić mi ten kod:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Edytuj poprostu Source i wklej to tak abym miał w GUI też to okienko. Będę wdzięczny.. To może do końca ferii ogarne tego bota.. (29 sie zaczynaja xD)

Na s47 chodź, nick hosTovskyy

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

może juz niedługo nowe sposoby logowań do gry będą, na 27 przewidziana jakaś aktualizacja gry , jak sie uda wprowadzi może logowanie przez facebook to wtedy będzie bardzo prosto sie zalgować tylko jednym kliknięciem :)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...