Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Migająca Ścieżka Z Czerwonego Proszku


Qestter1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak będę pokazywał na screenach bo ciężko jest to opisać.

Krok 1.

-budujemy coś na kształt tego:

20110123012014.jpg

Krok 2.

-rozmieszczamy czerwone pochodnie w ten sposób:

201101230120.jpg

-i łączymy czerwonym proszkiem:

aaaaxhsz.jpg

Pochodnie powinny zgasnąć po przekątnej

Krok 3.

-Ustawiamy Negację

efsdafdsaf.jpg

-Od tej Pory Powinno Migać

UWAGA!!!

1.Liczba negacji musi być nieparzysta

2.Proszek działa tylko na 16 klocków

3.Nie łączcie dwóch odrębnych linii gdyż proszek się po prostu przepali

4. Miłej Zabawy

1323380503-U105431.png
Opublikowano

+ masz bo przyda sie

ale widziałem to już ;p

na youtube gostek robił

Kurwiki w oczach ;pp

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

To jest tak proste ,że aż muszę sobie zwalić na widok poradnika!! Ahh ahh...

KURWICAAA MNIE ŁAPIE JAK NA TĘ DURNOTE PATRZE!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ciesze się ,że sobie poradziłeś ponieważ jest to tak trudne dla dzieci z niedabyla.

Opublikowano

To jest tak proste ,że aż muszę sobie zwalić na widok poradnika!! Ahh ahh...

KURWICAAA MNIE ŁAPIE JAK NA TĘ DURNOTE PATRZE!

Prowokacja, czy idiotyzm? Współczuję i w tym, i w tym wypadku.

 

@top

Dobry tutek - + leci. :)

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...