Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zrobić Rejestracje Do Własnego Priv Serwa Metin 2 No-Hamachi!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem nie wiem jak zrobić rejestracje do swojego serwa metin2 no-hamachi

Zrobiłem Serwa Metin2 No-Hamachi Wszystko poustawiałem

i mam problem zrobiłem rejestracje na ip

i u mnie na kompie gdzie jest serw to działa

a u innych nie wchodzi ,

Proszę o pomoc o jakiś poradnik czy cos :unsure:

Opublikowano

Pewnie zrobiłeś w xampie więc nie będzie działać zrób na cba yoyo lub takich podobnych stronkach :D

No ale nie wiem jak zrobić na cba

mozesz mi podać gg lub wytłumaczyć

Opublikowano

<facepalm>

Te pliki które wrzucałeś do folderu htdocs wrzucasz na ftp swojej strony na cba.pl

Jak tego nie potrafisz, to daleko nie zajdziesz ze swoim serwerm.

Opublikowano

1. Dobra to tak na początek to jeżeli serwer robiłeś na ROUTERZE to musisz mieć na stronie routera odblokowane porty z tego tuta:

 

 

2. Jeżeli odblokowałeś to pobierasz szablon do strony np. z tego linku:

 

http://www.szablony-metin2.ugu.pl/artykuly_5_Szablony%20pod%20priva.html

 

hasło do pobranego pliku to: sz-m2.tk

 

 

3. I potem zakładasz strone na darmowym serwisie z dostępnym MySQL np. CBA.PL YOYO.PL i takie inne.

 

4. Pobierasz Total Commander i łączysz się z twoją stroną wg. tej instr:

 

 

a) Ściągamy program Total Commander

http://totalcmd.pl/download/app/new/Total_Commander_7.56

 

B) Po włączeniu programu - klikamy na górnym pasku "FTP" - następnie "Nowe Połączenie" - teraz wpisujemy dane użytkownika ftp.

Przykład:

Sesja: Strona Meitn2 Nazwa hosta: strona.ugu.pl Użytkownik strona.ugu.pl Haslo:123456

 

c) klikamy 2x na "Strona Metin2" - teraz połączyliśmy się z serwerem.

 

d) kopiujemy zawartość foldera "Szablon" na serwer

 

e) jeżeli w szablonie jest folder instal lub plik instal.php to wchodzimy na nasz stronę strona.ugu.pl/instal lub strona.ugu.pl/instal.php i postępujemy według instrukcji.

 

Przed tym nadaj jeszcze prawa do zapisu pliku config.php 644 lun 777

 

f) jeżeli nie ma pliku instal to edytujemy plik config.php według przykładu

 

$mysql_host = "188.165.225.97"; $mysql_user = "root"; $mysql_pass = "123456"; $mysql_db = "account";

 

Oczywiście dane serwera podajesz na którym znajduje się serwer

 

g) wchodzimy na naszą stronę strona.ugu.pl i gotowe ;)

 

 

5. Wrzucasz na strone szablon z pozmienianymi wszystkimi ważnymi rzeczami w pliku config..

 

6. Włączasz serwa i testujesz strone :)

 

Możesz zrobić to też prościej pobierając pliki serwerowe by PaninaX z wgraną stroną itd... link do tematu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/192041-dlpliki-serwerowe-wersja-easy-modded-by-mt2isgreat/

98705216.jpg
Opublikowano

<facepalm>

Te pliki które wrzucałeś do folderu htdocs wrzucasz na ftp swojej strony na cba.pl

Jak tego nie potrafisz, to daleko nie zajdziesz ze swoim serwerm.

Zrobiłem tak i wyskakuje mi

Es konnte keine Verbindung zur Datenbank hergestellt werden.

Fehlermeldung: Can't connect to MySQL server on '192.168.22.100' (4)

Opublikowano

NIE ! A pozatym nie doublepostuj.

192.168.22.100

Lepiej wyrzuć komputer przez okno, skoro nie umiesz go obsługiwać...

Skoro robisz rejestracje na zewnętrznym hostingu, to jak on ma się łączyć z twoim routerem ?

W configach wtedy podajesz swoje zew. IP.

Opublikowano

NIE ! A pozatym nie doublepostuj.

192.168.22.100

Lepiej wyrzuć komputer przez okno, skoro nie umiesz go obsługiwać...

Skoro robisz rejestracje na zewnętrznym hostingu, to jak on ma się łączyć z twoim routerem ?

W configach wtedy podajesz swoje zew. IP.

Jacie pier....

Patrz kurcze robię rejestracje ale nie na sieciach hamachi na no-hamachi

Umnie dziala na kompie tam gdzie serw konta robi itp

i jak teraz zeby dzialało na cba .

moje zew ip mam wipsane

itak nie działa

Opublikowano

Jeśli według ciebie 192.168.22.100 to twoje zew. IP to się grubo mylisz.

http://twojeip.wp.pl/

Opublikowano

Jeśli według ciebie 192.168.22.100 to twoje zew. IP to się grubo mylisz.

http://twojeip.wp.pl/

No ok mam te IP

i zamiast ip z karty lopback to wklejam i co dalej

?

Opublikowano

No odpalasz serwer, podajesz graczą stronę i się rejestrują.

Naprawde jeśli tego nie potrafisz to lepiej wróć na hamachi.

 

A pozatym na tej stronie co wcześniej podałem to pisało ci że masz IP zewnętrzne czy wewnętrzne ?

Opublikowano

No odpalasz serwer, podajesz graczą stronę i się rejestrują.

Naprawde jeśli tego nie potrafisz to lepiej wróć na hamachi.

 

A pozatym na tej stronie co wcześniej podałem to pisało ci że masz IP zewnętrzne czy wewnętrzne ?

zewnętrzne mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...