Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Stworzyć Własny Serwer Minecraft Na Oprogramowaniu Bukkit


BonieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



Wykonane przezemnie ;D

Link do TuT'a od DreSiu, jak wgrać bukkit na Windows XP
http://www.mpcforum.pl/topic/289810-tutjak-zrobic-serwer-na-bukkit-windows-xp/

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Witam zrobiłem tak jak na filmiku wszystko cmyka pieknie

ale nie moge odpalic minecrafta server dziala bo sprawdzalem na macbooku

ale na moim sprzecie co server stoi nie odpala się czego to wina pomożesz odpisz na pw

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Opublikowano

Już rozwiozłem wpisałem za dużo ramu i dlatego

jak wpisujesz ten kod

@echo off

java -xmsTUILOŚĆRAMUM -TUILOŚĆRAMUM -jar craftbukkit.jar nogui

pause

 

ja wpisałem 4gb i nie miałem na odpalenie gry ale jak zmniejszyłem do 3 gb na serwer to normalnie mi się odpala

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Opublikowano

mam problem gdyz kiedy zrobilem serwer to serwer ladnie wszystko dzialal a jak wlaczylismy na innym kompie to nie dzialal :/ czemu? serwer probowalismy robic i na ip zewnetrznym i na hamachi ale nie dzialal :angry: wiecie jak moze to zrobic? zrobilem wszystko zgodnie z instrukcjami ale nie dziala prosze o szybka pomoc :D

www.pajacyk.pl <------ To cie nic nie kosztuje

Opublikowano

tym co na XP nie działa >

http://www.mpcforum.pl/topic/289810-tutjak-zrobic-serwer-na-bukkit-windows-xp/page__gopid__2017556#entry2017556

BonieQ chyba się nie obrazisz że to że tu to wstawiłem nie? To dla ciebie bo cie męczą :D

www.pajacyk.pl <------ To cie nic nie kosztuje

Opublikowano

Ok, dodałem :]

Teraz już nie powinno być żadnych pytań, bo wszystko jest wyjaśnione.

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dzięki pomogłeś mi bardzo szukałem tego chyba cały dzień i nic, a tu nale ty xD Pozro.

I HATE HACKERS!!! !!!

xXMrKoksikXx.png

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam mam problem gdy odpalam serwa nie działa :( nie wiem czemu gdy wyskakuje okno pisze na cis inij dowolny przycisk

dy klikam byle co zamyka się proszę o pomoc !!!

Opublikowano

Witam mam problem gdy odpalam serwa nie działa :( nie wiem czemu gdy wyskakuje okno pisze na cis inij dowolny przycisk

dy klikam byle co zamyka się proszę o pomoc !!!

 

Sprawdz czy plik serverproperities jest dobrze skonfigurowany

Opublikowano

Nie wiem czy mam racje ale chyba musi byc jakis plugin na serverze, ponieważ sam próbowalem zrobic serva od zera bez pluginow (na bukkicie) i gdy wlaczalem Start.bat pisalo mi "java nie byla rozpoznawana jako polecenie" czy cos takiego, a gdy sciagnalem paczke pluginow i dobrze all ustawilem wszystko bylo git ;)

I do kolegi u góry server.properties to plik do konfigurowania serwera a nie do wlaczania go ;) wiec zapewne pszemas122 nie ma zadnych pluginow wiec server nie ma jak dzialac albo ma zle zrobiony plik Start.bat poniewaz do kazdej Javy jest on inny :)

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...