Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Cheat] 5$Hack V3.5 // Wykrytym, Korzystasz Na WłAsną Odpowiedzialnośń


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale i tak ja na głównym koncie nigdy nie gram na chackach bo za dużo wydałem :) i boje się ze mnie zbanują nawet jak jest "niewykrywalny" wiec sobie zrobilem konto cheatera :D i tam sobie gram z aimbotem

relich-1.png
Opublikowano

Mogę prosić o intrukcję gdzie to wrzucić i jak to działa?

Wrzuciłem do głównego folderu Battlefielda weszłem na neta i włączyłem grę klikam instert i nic.

 

PS.

Jak powiększyć okno jak gram w Battlefield Heroes?

Opublikowano

Mogę prosić o intrukcję gdzie to wrzucić i jak to działa?

Wrzuciłem do głównego folderu Battlefielda weszłem na neta i włączyłem grę klikam instert i nic.

 

PS.

Jak powiększyć okno jak gram w Battlefield Heroes?

 

Mały poradnik :

1. Odpalasz grę i logujesz się na postać

2. Odpalasz swój Winjector jak masz Viste to nie jako administrator

3. Wybierasz z tabeli "Tracking " battlefield heroes.exe

4. Wyszukujesz swój hack dll i z tabeli " DLL to incjet" wybierasz plik dll w tym przypadku 5$hack.dll.

5. Klikasz Incjet

6. Zamykamy wincjet

7. Na klawiaturze klawiszem INS odpalamy menu hacka

 

Liczę na + !

796519.jpg
Opublikowano

Połowa typa u góry ma duble i nie mają postów +50 znaków , POLECĄ WARNY !!! <lol2>

Dla mnie paranoja z tymi 50 znakami ale ok ....

 

 

 

Dzisiaj sobie grałem na nowym koncie i zrobiłem pro elo elo snajpera wbijam na serwer i na dole po lewej pisze "Global ban (guid)....

I nowe konto poszło się walić. -,-

 

 

 

23. Pisanie postów typu : Przyda się + , dobra robota + . Post musi mieć powyżej 50 znaków , coś typu :

Działa , przyda się + ..........50............. też będzie warnowane

 

 

 

KOCHAJMY MĄKĘ! <3

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...