Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tutjak Się Wybonować Na Grotę V2


Pawemol13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , wiele z was chciałoby brać cały spot w v2 groty , lecz jesteście za ciańcy.Jest na to rada , wystarczy profesjonalnie wybonować eq:

  • odporność na magię ile się da
  • odporność na strzały , oraz szansa na uniknięcie
  • szansa na blog ciosów
  • dużo zręczności
  • NNO
  • Dużo przeciwko diabłom lub ludziom zależy od serwera

Wbijamy tych bonów do full , a zobaczycie będziecie koxami.Ja np. cały dzień poświęciłem na to , aby tak wybonować eq.Teraz moby nas nie będą trafiać , lub będą zadawać małe obrażenia.Jakby co , nie widziałem jeszcze takiego tutoriala.

Pozdrawiam Pawemol

Opublikowano

Zapomniałem , że privy mają ustawione zamiast diabły , to ludzie.Najlepiej się i na to , i na to wybonować.Np na avalonie działa z bonem na ludzi , a na x-world z bonem na diabły.A regeneracja pż mało co daje , lepiej mieć całe eq potów i dużo hp.

Opublikowano

Duzo HP? Chebdolenie.

Wystarczy odpowiednio zrobic postać + dobrze wybonować. Mówiąc "dobrze wybonować" mam na mysli przede wszystkim bony takie jak:

 

* NNO

* Odpornosc na Magie

* Szansa na blog ciosów

 

To są 3 podstawowe bony, bez nich ni rusz.

Opublikowano

Dam ci +, chociarz o tym wiedziałem, każdy kto miał sporą styczność z metinem powinien o tym wiedzieć,

aczkolwiek o tym, że działa bon na magie na pewno wiele osób nie wiedziało.

nie regulaminowa sygna

Opublikowano

Chciałem taki temat napisać , ale widzę że mnie wyprzedziłeś . Dodaj że Możnaby dodać także

*15k HP +

*Trochę na kryta (40%+)

Żeby się nie srać na spocie . Mógłbyś także napisać trochę o eq :

KD BRON :

*Krytyka
*Potworą
*Przeszywka 

KD ZBROJA :

*Pżeta
*Defa
*Uchyłki

Teraz trochę o postaciach :

Najlepszą postacią do atlantydy/groty* jest : Sura WP -

Na priwach -nie grzebiąc ze siłą skill..- ma on 543* (nie dokładnie ale 540+) atk. w czarowanym - body zaledwie ,zaś 300+. WP ma trochę z mentala + do deffa . Powyżej 100+ ; D

Mental do groty ? Wszystkie postacie są dobre tylko trzeba je odpowiednio 'zrobic' . Jeśli umie się grać bodym to i umie się zjechać

cały spot .. Różnica między mentalem a bodym w grocie . ? - Obaj koksą z dobrym EKU . i skillami na P ; )

Chcę minus za ten spam ! : D

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Drogi koksie takiego tuta to sobie w dupe mozesz wsadzić szczególnie na serwerach gdzie assasiny są zbugowane i nie muszą podchodzić by zadać dmg

s2c77Oa.png

Opublikowano

def nie jest tyle konieczny przeciez od niego sie dostaje duze przeszywki polecam daj wiecej w absorbcje pz i absy na strzaly

7ddfbc0fa5.gif

 

likei.jpg

Znawca
Opublikowano

@Kierownik

Po co kd witalności do zbroi na privach?Lepiej wsadzić kd uniku niż witaloności.

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...