Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Komendy (Dla Gracza?) Ze Jak Sie Ja Wpisze To Inni Ci Nic Nie Zabiora


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie słyszałem o czymś takim. Jedynie że możesz chodzić a nie biegać :/

 

Emotki nad głową:

Ctrl + 1 - Emotka 1.

Ctrl + 2 -Emotka 2.

Ctrl + 3 -Emotka 3.

Ctrl + 4 - Serce.

Ctrl + 5 - Kilka serc.

Ctrl + 6

Ctrl + 7

Ctrl + 8

Ctrl + 9

(fish) - pokazuje, obrazek złapanej ryby.

(?)- znak zapytania nad głową.

(!)- wykrzyknij nad głową.

 

Komendy na czacie:

! - pisanie na czacie ogólnym, od 15lvl w górę.

% - czat gildi.

# - pisanie tylko do człownków grupy.

Maska uczuć, komendy:

/dance1, /dance2- tańce.

/kiss - pocałunek.

 

Komendy typu "/":

/quit - opuszczenie gry.

/set_walk - chodzenie.

/set_run - bieganie (działa tylko, jeśli masz włączoną komendę "set_walk").

/war nazwa gildi - wypowiadanie wojnę gildi.

/cube - lista.

/logout - wylogowanie z gry.

/phase_select - zmiana postaci.

 

Klawiszologia:

 

Generalne skróty:

Esc - Menu.

Enter - Czat.

H - Otwiera okno pomocy.

Z - Podnosi upuszczone przedmioty.

~ - Podnosi upuszczone przedmioty.

Ctrl + Q - Ukryj/Pokaż questy.

Ctrl + (1 + 9) - Minki.

Shift + Enter - Wysyła prywatną wiadomość do osoby o nicku jaki wpiszemy.

Print Screen - Tworzy Screena w folderze z grą.

Alt - Pokazuje wszystkie nazwy postaci, oraz przedmiotów które nas otaczają.

Shift + (1 + 4) - Zmienia grupy szybkich klawiszy (od 1 do 4).

 

Poruszanie:

W - Idziesz w przód.

A - Idziesz w lewo.

S - Idziesz w dół.

D - Idziesz w prawo.

Strzałki - Poruszanie się.

 

Kamera:

Q - Obraca kamerę zgodnie ze wskazówkami zegara.

E - Obraca kamerę przeciwnie ze wskazówkami zegara.

R - Przybliża kamerę.

F - Oddala kamerę.

T - Kamera idzie w dół.

G - Kamera idzie do góry.

Page up/down : Zoom bliżej/dalej.

 

Koń:

Ctrl + H - Pojawianie, znikanie konia.

Ctrl + B - Przywracanie konia.

Ctrl + F - Karmienie konia.

 

Okienka:

C - Otwiera okno z opisem postaci.

V - Otwiera okno ze skillami postaci.

B - Otwiera okno z emocjami.

N - Otwiera okno z zadaniami.

M - Otwiera większą mapkę.

L - Otwiera archiwum rozmów.

I - Otwiera Inwentarz.

Alt + M - Otwiera okno rozmów.

Alt + G - Otwiera okno gildii.

Shift + M - Otwiera i zamyka mini + mapę.

sygnanu.jpg

Opublikowano

Jeśli chodzi o to, żeby cie nikt nie ruszał to wpisz /pk 771. Ta komenda co nie możesz się ruszać jest dla GM'a - /stun [nick graca]

Yo!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...