Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Masz Kod "Dr.Pepper" Z 2010? Nie Wszystko Stracone!


Avadone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, wiele osób myśli że "straciło" swój kod, bo nie wykorzystali przed końcem 2010 i polują na kody z 2011. Jeżeli masz jakiś kod z 2010 to:

1) Wchodzisz na DrPepper.com

2) Wchodzimy w support

3) Podajemy swoje imię, nazwisko, mail oraz podajemy kod z 2010. Potem piszemy wiadomość o treści:

Hello! I have code from 2010, but that code doesn't work, can You help me?

4) Wysyłamy

5) Na następny dzień dostaniemy taką wiadomość

kodk.jpg

 

źródło: www.bfhforum.pl

Copyright by Feffc

Edytowane przez ZiolkoJr

97871587.png

ZBIERAM MINUSY

Opublikowano

Ja właśnie wysłałem te kody co kiedyś kupiłem na allegro które były z 2010 roku i jutro lub dziś jeszcze dostane dwa działające kody.

97871587.png

ZBIERAM MINUSY

Opublikowano

Nie no kolejna fala plagiatorów.

Pogratulować. Naprawdę jesteście tacy &$^#*!#@ że nie potraficie nawet zmienić formy podczas kopiowania?!

Jeszcze brakuje podpisu "Pozdrawiam, Feffc".

25zi2kh.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...