Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Osoby Ktura By Umiła Zrobic Stronke Na Dedyka!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Szukam osoby która by sobie poradziła zrobić stronę na serwer dedykowany metin2.

Chętne osoby do zrobienia strony proszę pisać na gg 18550410 lub na PW

Za zrobienie stronki fajnej na serwerze na stale dostaje GM lub możemy zapłacić za jakiś szablon z prawami

Jak ktoś zna kogoś kto by się podjoł tego zadania proszę wysłać mi jakiś kontakt

 

 

Kto mi pomorze to będę bardzo wdzięczny.

Serwer już jest gotowy tylko stronki szukamy!

Opublikowano

Najpierw opanuj ortografię bo nikt doświadczony nie współpracuje z dziećmi ( po tej pisowni każdy tak stwierdza ) ;]

Energy 93 lvl - LomaxMt2

Opublikowano

Witam.Szukam osoby która by sobie poradziła zrobić stronę na serwer dedykowany metin2.

Chętne osoby do zrobienia strony proszę pisać na gg 18550410 lub na PW

Za zrobienie stronki fajnej na serwerze na stale dostaje GM lub możemy zapłacić za jakiś szablon z prawami

Jak ktoś zna kogoś kto by się podjoł tego zadania proszę wysłać mi jakiś kontakt

 

 

Kto mi pomorze to będę bardzo wdzięczny. No wiesz ja nie mieszkam na pomorzu :O

Serwer już jest gotowy tylko stronki szukamy!

 

 

Jak szukacie to macie w tutorialach i downloadzie .

Brak kreatywności.

Opublikowano

Darmowy hosting :

To jest ukryta treść, proszę

Hosting ,szybki -płatny .

www.Home.pl

www.ovh.pl

Nic trudnego . Wrzucasz szablony poprzez FTP (Masz taki jakby swój folder do którego wrzucasz pliki . A aby do niego wejść

trzeba podać ścieżkę ,jeśli jest to napszykład IS to masz tak www.nazwastrony.pl/is - W szablonie zmieniasz tylko IP na swojego dedyka

aby łączył się z bazą .) Szablony masz u mnie w spoilerze . Albo ten link :

To jest ukryta treść, proszę

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...