Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moje 2 Fragmovie ;) Zapraszam Do Ogladniecia


Domino96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oceniajcie mowcie jakie sa moje wady i zalety ;)

 

 

Filmiki robione programem Camtasia wiec kiepsko wykonane nastepne filmiki bede oprawial w Sony Vegas :)

9699683_1_30.png

Opublikowano

Chodzi ci o ten Gameplay na dole twojej sygnatury?

Jeżeli tak to grasz dobrze :) Może nie które kille to były farty, ale...

Skil: 7/10

Fart: 5/10

Podkład muzyczny: 3/10

Wykonanie: 3/10 (Nic nadzwyczajnego)

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

co do broni zalezy co kto lubi :) filmik w miarę :) i zastanawiam sie dlaczego ludzie maja cos do scara :/

 

 

Pozdrawiam

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

Jakubrz o co Ci chodzi? Nagraj własny Fragmovie, a nie krytykujesz i czepiasz się takiego duperelka. Po to są te bronie, żeby z nimi grać. Ja głównie biegam z M4A1-Adv, jednak z m12s też lubię sobie czasem pobiegać. To już jego sprawa z jaką bronią mu się dobrze gra.

 

Co do filmu to popraw sygnature bo mod/admin Ci usunął ;) Czekam, aż poprawisz.

Pozdro.

 

@edit

 

Średnio, popracuj nad obróbką filmu.

 

Pozdrawiam.

graphic.png

76561198059318618.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ja gram Berettą i Anacondą czyli brońmi dla ludzi ze skillem xD

ze ScarL ciśniesz na full auto i wszystko leci tak samo wg. to broń dla noobów i tyle.

Opublikowano

jak jesteś taki dobry i grasz broniami z odrzutem do nieba... zrób swój filmik a my ocenimy (rzekomego skila) :)rownie dobrze mogę powiedzieć ze jesteś nobem bo losowałeś w bm?

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

dobrze jak będę miał w weekend czas to zrobię.

 

co ma do rzeczy losowanie w BM ?

 

W BM bronie są lepsze niż normalne z ,,Item Shopu"

Opublikowano

Ja gram Berettą i Anacondą czyli brońmi dla ludzi ze skillem xD

ze ScarL ciśniesz na full auto i wszystko leci tak samo wg. to broń dla noobów i tyle.

 

Prosze bardzo to moj stary filmik jak gram na innym koncie beretta jak jeszcze za dobrze grac nie umialem ;)

9699683_1_30.png

Opublikowano

Ja osobiście też gram SLem, ale jak mi Ak47 albo Berreta wpadnie w ręce też nią nie pogardzę. Ja też nie długo wstawię swój Frag Move, ale najpierw muszę ogarnąc Vegasa Pro 9.0 ;). Dla mnie każda broń jest dobra, i nie ma znaczenia czy grasz Ak47 czy SL, Skil to Skil.

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...