Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hip-Hop Polski W Prawdziwym Znaczeniu


Mihau.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie najbardziej wyśmienitymi i dobrymi są/byli : Magik-go nikt niezastąpi nigdy :(, O.S.T.R-ma znakomity przekaz i bit , Grubson-jego muzyka jest taka inna,wielu od niego zaczyna, Bas tajpan - Rapuje i śpiewa reagee w jednym,bardzo dobry muzyk. Teraz Wy Drodzy Userzy wypowiadajcie się na temat tych i innych polskich muzyków

Opublikowano

Gówno się znacie. Najlepszym polskim raperem jest Kula, on daje fula.

http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

 

pobijam i czekam na solową płytę

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Grubson to ruffneck baranie...

Lech Roch Pawlak, Kula, Firma JP

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

10 letni reprezentant WSRH robi dobre gówno

Jego słowa są tak przejmujące, że sam sie popłakał nagrywając ten materiał.

Opublikowano

WSRH a szczególnie Słon, przez jego teksty odbija mi w psychice :rolleyes:

 

Ry23 kozak jakich mało .

 

Kobra gruby MC ; p.

 

Rafi najmniej doceniany polski raper, a najlepszy.

 

Rychu dla prawdziwych w hip hopie jest od zawsze, chcecie czy nie chcecie, ci ktorzy krzycza zeby go je*ac i pier*olic to zwykle hejterskie ścierwa.

Opublikowano

To Są dobre kawałki :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=jSzX6_wiXkI

http://www.youtube.com/watch?v=oAm-6gJ5Res

 

http://www.youtube.com/watch?v=BMdbA_R3Yew

<-------- Sokół <3

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

10 letni reprezentant WSRH robi dobre gówno

Jego słowa są tak przejmujące, że sam sie popłakał nagrywając ten materiał.

 

 

nie ma zycia w tym rapie , rapuje tak jak by gadał np do mnie w twarz :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Wymienie kilku raperów którzy moim zdaniem są warci uwagi, ale nie moge powiedzieć że jakiś jeden jest najlepszy bo wszyscy są unikatowi i nie da się tak tego oceniać :

Fokus, VNM, Pezet, Małolat, Numer Raz, Tede, Sokół, Rahim, Ero, Eldo, Ostry, Pyskaty, Cne, Abradab, Góral, Ras luta, cała molesta i większość zip składu. Napewno kogoś nie wymieniłem przez przypadek a niektórych celowo. Nie podoba mi się styl Pih'a, i Peja też średnio lubię. Hemp Gru mnie irytuje tym dillem, i hwdp. A o firmie się nie wypowiem bo słów mi szkoda na nich

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...