Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Pozbywamy Sie Konkurencji Na Privach


Sobolator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników,

 

Dzisiaj chciałbym wam przedstawić poradnik pod tytułem: "Pozbywamy się konkurencji"

na czym to polega?

 

załóżmy ze grasz na super fajnym prywatnym serwerze,masz zamiar sprzedawać pewien towar wystawiając go na tabole,ale ktoś już wystawił go taniej.

To już nie stanowi problemu,po prostu gościa wywalisz z gry,co nam będzie potrzebne?

 

1)Hit killer by sobol

2)Safety-place

3)ściągamy, wypakowujemy do folderu "pack"

4)Teraz robimy 3 nowe konta z nowymi e-mailami

5)na każdym koncie tworzymy jedna postać z 15 lvlem (na każdym koncie inne królestwo)

6)Teraz już nie mamy konkurencji,możemy wywalić z gry każdego (nawet sklep z 1 lvlem) a co najlepsze możemy kickać ludzi na rynku w safety place

 

PC - Wojownik,Sura i Szamanka i Ninja

PC2 - Wojowniczka, Surka i chyba Szaman i Ninja

 

http://hotfile.com/dl/97975836/ba86f22/1_Hit_KillerPC_by_Sobol.zip.html

-PC

http://hotfile.com/dl/97982924/806c085/1_Hit_KillerPC2_by_Sobol.zip.html

-PC2

http://hotfile.com/dl/97977725/db6e5cd/Safety-place_by_sobol.rar.html

-safety place

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=74adad7edf906b6f544d769221bb5b1a52c97ad22d356e77403abe6d7fcf3047-1295451215

-skan

 

 

 

 

Problem z limitem na hotfile?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/267226-tutorial-darmowe-konta-premium/

 

Zakaz reuplaudowania na inne serwery

Opublikowano

Dla mnie takie coś jest po prostu noobskie .. 2 dni temu na Elitemt2 widziałem jak jakiś napek z jinno wywalił wszystkich w kole i robił to może z 20 min.. Ciekawe jak Ty byś się poczuł gdyby Cię ktoś tak ciągle kickał? -.-

Opublikowano

to forum jest wlasnie dla osob lubiacych cheaty,chyba pomyliles strony jesli szukales tu czegos innego.

 

pozdro ;]

Opublikowano

To forum ma za zadanie oszukiwać grę a nie graczy.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

bez obrazy drogi 12 latku (wyczytałem z twojego profilu),ale nie bede wchodzil z toba w dyskusje,nie podoba sie to nie sciagaj,sporo osob mi dziekuje na pw,wolalbym zebyscie pisali tutaj.Wychodzi na to ze nikomu niepotrzebne,a same neo sie wypowiadaja w temacie :D

 

pozdro

Opublikowano

wow, kto Ci o tym powiedzial?

z google wyczytales?

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

proste , logiczne i nie trzeba na to tuta . wystarczy /pk 771 i gówno mi tym zrobisz <3

a co do downloadu , zapewne podpisałeś się pod czyjąś pracą . by sobol ? sure .

Opublikowano

Ej wiesz przyda się :)

Łap +

Nic cie to nie kosztuje więc jebni* porządnego minusa ---

PANDORAMT2-ROZEKzabujca 99lv klasa:ninja Królestwo:niebiescy, Lv wciąż rośnie :)

Opublikowano

Co wy szalejecie z tym ze tera każdy z tym chodzi na serwie przecież hack i jego możliwości były znane dlugoooooo przed tym tematem a poza tym hacki maja oszukiwać gre alę czy tylko oszukując gre oszukujemy innych np: szybciej wbijając lvl ale po to jest te forum :) łap + za to że chciało ci się napisać aczkolwiek każdy chyba wiedział o tym :)

Opublikowano

Hmm jak dla mnie jest krótsza wersja ponieważ są na tym forum dwa pliki wystarczy poszukać jeden znany 1hitkiller a drugi to Nosferaarea to takie coś gdzie bijemy gości na tym kółku bez zmiany królestwa itp. :)

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

teraz wszyscy madrolki,ale wczesniej nikt o tym nie napisal i nie praktykowal takiego pozbywania sie konkurencji :)

Opublikowano

Pffff zajechane to ^ ^ .

 

Tylko serverów będzie mniej bo wejdzie taki NOOB! jak ty i będzie rozwalał ^ ^ .

Może kiedyś ;)

Opublikowano

Uuu... Buu... i Łeee... Na X-Worldzie tak robiłem aby się pobawić, ameryki nie odkryłeś bo to robiłem jeszcze za czasów Świeczka, a co do tuta to jest on wykonany na odpierdol. Tyle mojej strony, każdy se może takie coś wymyśleć, wystarczy usunąć strefy i jechać na 1hit cała filozofia...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...