Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobić, aby widzieć epiki z CandyLongju na Modzie od Kamera?


Paelo95a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy wiecie co zrobic zeby na modzie od kamer na serwerze candylongju było widac Destine miecze od 105 i bronie ? jak tak to prosze o odp

Z góry THX

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/232179-dlpolski-client-candylongju/

 

tutaj masz polskiego clienta, wszystko widać, nowe mapy itp. + tutaj masz w cliencie najnowszy mod kamera.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem jedynie w stanie Ci pomóc troszeczke. Jak sciagniesz Clienta CandyLongju (którego zapewne juz masz) to zmieszaj go z KamerModem - mówiac zmieszaj mam na mysli : zaznacz wszystkie pliki w folderze CandyLongju_Client ... , skopiuj , wklej do folderu ..\ProgramFiles\Metin2 (tam gdzie masz Metin2 PL i Moda) ale pamietaj zeby zmieszac wszystko (Przenies i Zamien) a nie Kopiuj. Ja mam niestety Antyczna zbrojke i jej nie widze :( . Ale widze Epickie od +0 - +7 (Zbroje), poniewaz Epickie +8 i +9 niestety wygladaja jak Hwangi.. Bronie Epickie (niestety pomijajac Destino - który wyglada jak Zatruty+0) . Ja posiadam - jak juz wczesniej wspomnialem - Antyczna+9 i Caos+7 , którego oczywiscie widze :). Widze tez Falciatrice, Agonie, Runice, Rubino i jeszcze te Dzwony Szamana. Pomijajac Destino, Elfico, Abissi i Antyczne Zbroje widze wszystko + moge wchodzic do DT na ch2/ch3 ; )


  •  
  • Thelgar - 107 lvl - Shinsoo - Mental
     

Opublikowano

Chyba się nie da..

 

Ściągnij klienta :

 http://www.mpcforum.pl/topic/232179-downloadpolski-client-candylongju/

 

POczytaj L

 http://www.mpcforum.pl/topic/225572-candylongju-po-polsku/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...