Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Cała Gra + Spolszczenie Aktualizacja 1.2.0.1


morpheus159

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wrzuciłem zrobiłem i działa

Wystarczy usunąć stare a wrzucić nowe pliki do "C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\.minecraft"

 

LINK

 

http://www.megaupload.com/?d=HNOXCCJW

 

SKAN

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8739c76e681f900923b900c9df0ef75cf421d39cabb54650c4b9ad19b6a76d85-1295421352#

 

 

Mam zamiar przerabiać MineCrafta

Ile się tylko da żeby lepiej się grało nam

 

Też proszę składać zamówienia na co tylko chcecie

Przerobie

Wytłumaczę

Robię Servery Hamczi jak i no Hamachi

Robię mapki

Wedle życzenia i stanie mych możliwości

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Opublikowano

A czy to jest do multi? (bo ciągle mi pisze że Login failed)

 

A czy mógłbyś podać nazwę mod-ów? (chodzi mi o samo ładujące się życie i że nie ma naszych ukochanych "monsterków")

Bo są dwie ikony do uruchomienia, jedna normalna a druga właśnie z tymi "modami".

...

Opublikowano

to jest do gry przez neta i sing

wszystko masz w opcjach napisane ustawiasz poziom na bardzo łatwy i nie masz potworków

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Opublikowano

Dostałeś upomnienie, o pisaniu Hamachi a nie Hamaczi.. Zmieniłeś posta, i napisałeś Hamaczi.

Tak. wgl. mógłbyś robić np. tektury, ponieważ ktoś się zajął spolszczeniem.

Opublikowano

Takie spol jak kolega zrobił to lipa jest bo jest ja daje pełne wersje

ale wedle życzenie zajmę się

mpcubfluo.png

 

1295889758-U198706.png

 

1281382571-U198706.png

 

1283694067-U198706.png

 

1281380939-U1.png

 

youtube.png

 

 

 

NIE BOĆ ŻYŁA DAJ + JAK STAWIASZ TO MNIE MOBILIZUJE DO DALSZEJ PRACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...