Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie/Szukam]Legalny Sposob Na Yang


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie, jak zarobic na Metin 2 PL???

Nie chodzi mi o jakies tuty typu postaw fishbota tam i potem sprzedaj malze. Chodzi mi o cos legalnego. Jakby co to na serwie Monastyr.

 

 

Przepraszam za bledy i brak polskich znakow ale pisze z ipoda.

Opublikowano

Zostaje Ci tylko zrobić postać (dropa) wbić nim 35 poziom, kupić riba z dobrymi śr 20+ i eq:

Wystarczy:

  • Śmiertelna zbroja płytowa +6/7 z kd +3
  • Buty, naszyjnik, bransolete z PŻ min. 500
  • Żelazny hełm +6/7
  • Bojowa tarcza +6/7 lub pięciokątna
  • Ebonitowe kolczyki +5/6/7

Oraz postać musi posiadać konia bojowego, i bić tą postacią metiny w m2.

 

 

Także zostaje Ci sposób kup taniej sprzedaj drożej.

Tzn. że jak będziesz widział tanie ku/kd/itp to kup i sprzedaj drożej.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Na forum masz pełno poradników nt. zarobku. Wystarczy wejść w dzial główny i przejrzeć podklejone tematy.

 

Legalnych sposóbów jest dosyć mało i są one conajmniej mało opłacalne. Polecałbym Ci zaryzykować z FB, ceny małży poszly w gore ;)

Opublikowano

Wbij 60 lvl idz do v2, bij po 3 grupki szponów drop, cenne rzeczy ulepszaj . Sprzedawaj ;).

beznazwy1in.jpg

Sygna by EmpioS

Opublikowano

Robisz dropera 9lvl do imha i dropisz bronie na 30lvl

Robisz dropera 20-22 lvl i idziesz do lochu małp,dropisz medale

Robisz postać 40lvl,kupujesz na rynku itemy na 61lvl i idziesz do dt .

Kupować taniej na rynku a sprzedawać drożej.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...