Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie[Opłaca Się Kupić Za Tyle Sprzedawca Opuścił Cene


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opłaca się

 

liczę na + ;]

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

mi się niechce bawić od 1 lvl a i postaci za yangi już nie kupuje bo tylko sami oszuści na allegro jest pewność że nie oszuka sprzedający

2401477507.png\
Opublikowano

Nie jest tak źle ;D zawsze mogło być gorzej :D skoro Ci się nie chce grać od początku to polecam Ci tą surę zakupić;) a w późniejszym czasie kiedy będziesz miał znowu dostępne fundusze zakupisz yang na EQ :D

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Trochę słabo rozwinięta postać

na taki lvl to przynajmniej 1 skil na g powinien być

Cena jest niska

Ale lepiej zacząć grę od nowa i kupić 1kkk (Nie polecam)

kup sobie może ze 100kk za 5zł. :D

i będziesz miał na start i od początku graj

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobry gracz nie potrzebuje dopalaczy (typu: yangi / fishboty / expboty)

do tego uciekają się najsłabsi gracze...

Opublikowano

moge ci dac gg d odobrego i sprawdzonego handlarza pisz na PM. sam u niego bralem a jak sie dogadasz to i znizki beda

DAJ + TO KOSZTUJE.... ALE MALO. TYLKO 1 KLIK. TO LEPIEJ NIŻ DAĆ - BO WTEDY KLIKASZ MOCNIEJ CO SKUTKUJE WIĘKSZYM ZUŻYCIEM MYSZKI!!!!TM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...