Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wszystko Na Temat Broni Ciężkiej


replite13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

K3

 

maink3.jpg

 

Ta broń zadaję najmniejsze obrażenia , ze wszystkich broni typy MG ..

Lecz jest ona jedną z lżejszych

 

Statystyki:

 

Demage :5

Portability: 7

Fire Rate : 8,5

Recoil :6

 

Modyfikacje tej broni :

 


  •  
  • K3 SPW: lżejszy od standardowej wersji, strzały padają szybciej

 

1284282093-U138092.png

 

M60

 

mainm60.jpg

 

Pochoidzenie - USA , znany z mocnej siły rażenia .

Jest to najbardziej znana broń z typów MG

 

Statystyki:

 

Demage : 6,5

Portability: 6

Fire Rate : 7,5

Recoil :6

 

Modyfikacje tej broni :

 


  •  
  • M60 Steel: statystycznie równa .
  • M60E4: bardziej precyzyjna .
  • Steel M60E4: bardziej precyzyjna ,ładuje się ją szybciej.

 

1284282093-U138092.png

 

MK.48

 

mainmk48.jpg

 

Broń ta powstała , na zlecenie sił specialnych , Jest ona jedną z silniejszych tego rodzaju ..

lecz posiada ogromny rozrzut

 

Statystyki:

 

Demage : 8

Portability: 6,5

Fire Rate : 6

Recoil :4,5

 

Modyfikacje :

 


  •  
  • MK.48 Camo: zadaje więcej szkód, przeładowanie trwa szybciej .
  • MK.48 Mod : posiada wbudowany wizjer. (ACOG)
  • MK.48 Camo Mod :zadaje Większe obrażenia, ma mniejszy odrzut ,ładuje się go szybciej ,posiada wbudowany w wizjer.

 

1284282093-U138092.png

 

RPK

 

mainrpk.jpg

 

Broń pochodzenia radzieckiego , estetycznie przypominający legendarnego AK-47

jego główne cechy to dobra moc w połączeniu z szybkostrzelnoscią.

 

Statystyki:

 

Demage : 7,5

Portability: 6,5

Fire Rate : 8

Recoil :4,5

 

Modyfikacje :

 


  •  
  • RPK-74: ma więcej mocy i jest lżejszy od standardowego.
  • RPK-74M: większa precyzja strzału, waży mniej i jest wyposażony w kolimator.
  • RPKS MOD: statystycznie równa j ale posiada wbudowany kolimator.

 

1284282093-U138092.png

 

MINIMI

 

mainminimi.jpg

 

Broń pochodzenia Belgijskiego , znany z dużej szybkostrzelności oraz doskonałym zasiegu

 

Statystyki:

 

Demage : 7

Portability: 6,5

Fire Rate : 8

Recoil :5

 

1284282093-U138092.png

 

MG36

 

mainmg36.jpg

 

Jest to zmodyfikowana wersja G36 , posiada wiekszy magazynak , oraz pozostawiony

przez poprzednika wbudowany kolimator.

 

Statystyki:

 

Demage : 8

Portability: 6,5

Fire Rate : 8

Recoil :6,5

 

1284282093-U138092.png

 

M21E

 

mainm21e.jpg

 

Broń ta , jest jedyna w swoim rodzaju i mało znana ..

Szczyci się tym że posiada największą szybkostrzelnosc

ze wszystki broni typu MG

 

Statystyki:

 

Demage : 8

Portability: 6,5

Fire Rate : 8,5

Recoil :6

 

1284282093-U138092.png

 

 

ps zapomniałem o minigunie .. ^ ale na 100% będzie

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Fajne, ale jest kilka błędów. Jeśli chodzi o DMG to M60 ma większe niż Minimini i RPK. A ma on 6,5 pkt.... Dla mnie to DMG to 7,5 pkt, Minimini 6,5 a RPK 7.

Pozdrawiam i +.

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

M21E

mainm21e.jpg

 

Broń ta , jest jedyna w swoim rodzaju i mało znana ..

Szczyci się tym że posiada największą szybkostrzelnosc

ze wszystki broni typu MG

 

Statystyki:

 

Demage : 8

Portability: 6,5

Fire Rate : 8,5

Recoil :6

 

 

O ile się nie mylę jest to modyfikacja (nexona) broni MP5...

Nie byłem pewien więc wpisałem nazwę w google (grafika) i wyskoczyły mi głównie screeny z ca :P...

 

A nawiązując do RPK prawda jest produkcji radzieckiej i posiada tylko niewielkie modyfikacje (może dla nas ;D)

A mianowicie został wymieniony magazynek z produkcji "PPSZ", lecz jest on może odrobinę większy żeby nie brakło tak szybko amonicji (dla tych co niewiedzą "pepesza" radziecka).

W związku z tym że jest to ciężka broń została dodana dłuższa lufa aby zwiększyć zasięg broni oraz dwie ważne żeczy aby zmniejszyć choć trochę odrzut (recoila;) ) oraz celność...

Zostały dodane nóżki do lufy aby broń nie skakała i i została zmieniona kolba... (wygodniejsza i lepiej ręka się na niej opiera dzięki czemu mniej się trzęsie i łatwiej nam trafić ;) )

 

A tag wracając do twojego posta to bardzo dobrze ;D....

Ale to nie wszystko jak napisał Omek...

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

@Up

 

to jest broń hk21e.jpg M21E (HK21E)

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

 

MINI MINI

 

mainminimi.jpg

 

 

hehe... minimini to jest kanał dla dzieci w telewizorku ;p a broń to minimi ;] z tego co wiem ;]

shoob.png

Opublikowano

no replite gdzie ty znajdujesz czas dla znajomkow jak caly czas spisy robisz ?

 

+ dla cb

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)

minimi to M249

.....

każdy kto zna minimi ( są wyjątki) to wie że karabin ma nazwę M249

Edytowane przez Obokan100

mca.png

 

 

 

Nie mam co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

operations.png

 

mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...