Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Metin2] Kapec120 niech juz niebedzie MODEM


ExtraX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest już szczyt . Zobaczcie na forum metin2 . Wszedzie juz prawie pisze Ostatni Post : Kapec120 i prawie wszystkie tematy sa zamkniete .

 

Ja jestem za tym zeby Kapec120 zostal znów normalnym userem i ktos zają jego miejsce

Opublikowano

Ale zastanów się, czy konieczne jest pisanie posta o treści "Close" w każdym temacie który się zamyka. Zobacz co się dzieje na drugiej stronie działu, popatrz na autora ostatniego postu w zamkniętych tematach...

 

@WildThing

Nie chcę go pozbawiać moda, po prostu piszę jak jest.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

ajajaj... stfu all

 

moze faktycznie jest wiekszym spamerem niz ja, kiedy mam wakacje ale i tak na metinie zna sie lepiej niz wasza chyba czworka, ktora probuje go na sile pozbawic moda OMG -.-

 

<polska>

 

@up

 

a ty se zmien na " MyslemRzeJestęFajny "

www.pccforum.net > msuxforum.pl

Opublikowano

Boże...To co ma pisać? Wiersze w każdym poście? Po czasie nawet ta funcja moderatora się nudzi-.-

Może i nie powinien pisać cały czas tego samego, lub po prostu pozamykać. Ale czy to już taki powód żeby go moda pozbawiać? Nie znam go, ale jest tym moderatorem, więc musi się znać na tym co robi. Proponuję usunąć ten temat bo zazdośni bezczłonkowce się tu udzielają:/ (Nie mówię do wszystkich:) )

Opublikowano

powinien dostać warna albo bana za spam ale bez przesady by od razu go pozbawiać moda przecież on sam musiał na moda pracować

"Nigdy nie wiadomo gdy głupi żartuje"
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdyby nie zamykal tych durnowatych tematow to by dopiero powstal SPamw dziale Metin 2

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

dobra, CLOSE

odczepcie sie od chlopaka zazdroscicie mu bo on jest modem nie wy

cholerne nooby

 

 

 

 

tak na marginesie metin - do dupy najgorszy szajs w jaki gralem juz tibia lepsza

 

polecam exteela albo warcraft 3

Opublikowano

@Topic

Proponuje wywalić temat z tąd do kosza.

@UP

Każdy gra w to co chce,chyba że komp za słaby ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...