Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Gimp]Jak Zrobić Fajne Słonko


B3DB0Y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziom Trudności:

Baaardzo Łatwy

Witam Dziś z Rana coś mnie natchnęło żeby zrobić ten tutek więc robimy słonko

1.Otwietramy Gimpa

2.Wchodzimy w plik i tam będzie ,,Nowy'' włączamy

3.Ustawiamy Wymiary 1000x1000

4.Rysujemy Koło i wypełniamy kolorem Czerwonym

5.Rysujemy następne koło w środku i wypełniamy je na Pomarańczowo

6.Rysujemy Ostatnie koło w środku tego 2 i wypełniamy je na Żółto

7.Zaznaczamy potem ,,Zaznaczenie Eliptyczne'' i na całą stronę bierzemy to rozciągamy

8.Wchodzimy w Filtry potem w zniekształcenia i Deformowanie

9.I robiąc najpierw Zwinięciem PWZ i potem ZWZ wyjdzie nam takie coś

sonko.gif

 

Ps.To jest Mój Pierwszy tutek w tym dziale i pierwsze słonko które rysuję więc nie wszystko jest dobre ale postarałem się wszystko wytłumaczyć

Opublikowano

To mój ekran czy te słońce jest zielone w środku? Jak tak to, żeś doje**ł chłopie xD

Tutek słaby i praktycznie nie przydatny.

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Gdy wszedłem w ten topic od razu przyciągnęło mój wzrok to oczojebne "coś" i pierwsze wrażenie było że to w paincie rysowałeś. Ale później przeczytałem opis jak to zielone "słonko" zrobić i zwątpiłem w swoje umiejętności. xD haha xD xD pozdro i czytaj tutki.

rsbanner2.jpg

 

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Opublikowano

wypowie się profesjonalista xD

 

Krótko i na temat.

 

Huj*we i nie przydatne kompletnie.

 

Tytuł powinien brzmieć " [Tut][Paint]Jak zrobić Fajne słonko


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...